• Nové
JDHDL Silikónové puzdro pre Beats Studio Puky, Nepremokavé Ochranné Tlmenie nárazov Ochranný Kože Pokrytie Prípad s Kľúčom pre Bezdrôtové Slúchadlá (Tmavo Modrá)

JDHDL Silikónové puzdro pre Beats Studio Puky, Nepremokavé Ochranné Tlmenie nárazov Ochranný Kože Pokrytie Prípad s Kľúčom pre

Rating 
€ 27.93

Suma
Tova je k dispozícii

【IDEÁLNY DIZAJN PRE BEATS STUDIO PUKY] vyzýva Dokonale zhoduje s vaším Beats Studio Puky tvar a hodí to dobre,dobre sedieť, ale nie je príliš tesný,360° všestrannú ochranu.(UPOZORNENIE : Beats Studio Puky NIE sú súčasťou balenia). 【KOŽE-PRÍJEMNÝ MATERIÁL] vyzýva Vyrobený z kvalitných a šetrných k životnému prostrediu, silikónového materiálu, mäkké a odolné na použitie. 【360 STUPEŇ OCHRANY] vyzýva nárazuvzdorný a odolný proti otrasom, prachu, nie je potrebné sa obávať o zhodenie váš beats studio puky. 【Anti-prehral s Kľúčom Dizajn] vyzýva ochranný kryt prichádza s kľúčom, ktorý sa ľahko pripevniť k taške, kabelke alebo pás slučky, môžete vykonávať vaše slúchadlá všade bez straty ich. 【ZÁRUKA A SERVIS] vyzýva Balík obsahuje 1* Silikónové puzdro pre Beats Studio Puky.Sme sa poskytuje náhradné záruka a priateľské služby zákazníkom ak sa problémy rozvíjať v budúcnosti.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria