• Nové
Horiznext daždi kabát pre mužov, ženy, jednorazové EVA nepremokavý oblek pre dospelých, pončo kryt plášťa s klobúk (1 ks)

Horiznext daždi kabát pre mužov, ženy, jednorazové EVA nepremokavý oblek pre dospelých, pončo kryt plášťa s klobúk (1 ks)

Rating 
€ 2.77

Suma
Tova je k dispozícii

Eva.Modul uzavretie.Ručné Umývanie Len. [[životné prostredie-príjemný materiál]] Bezpečné a Eco-friendly - Vyrobené zo 100% EVA non-jedovaté, bez chemických alebo plastové vôňa a neškodné, v porovnaní s PVC ty. [[dlhšiu životnosť ako bežné jednorazové tie]] Odolné & Opakovane - Hrúbka 0,15 mm, trvanlivý a odolný proti roztrhnutiu.Ecurfu dážď pončo sú nielen rýchle sušenie, ale tiež môže byť opakovane na dlhú dobu. [[Extrémne Nepremokavé]]- Náš dážď kabáty s big šnúrkou, odsávače, dlhé rukávy, snap botton uzávery vás chráni aj v daždivých dní. [[ Vyhovuje Najviac - Veľkosť o 4,9~6.2 nohy]] veľký dĺžky na rukávoch a dole na nohy.Jedna veľkosť padne väčšina mužov, ženy, chlapcov a dievčatá pre očakáva alebo nečakaný dážď. [[Vychutnať Vaše Outdoorové Aktivity]] - dážď pončo možno zložiť do malých rozmerov, ľahko sa prenáša a udržať ich v batohu/ dom/ kancelária alebo auto pre prípad núdze.Vhodné pre všetky ročné obdobia a outdoorové aktivity, ako disneyland, parky, výstavy, šport, cestovanie, prechádzky, rybolov, turistiku, camping, daždivé dni, vody jazdy a pod.Na rozdiel od bežných jednorazové pršiplášte, naše jasné dospelých dážď plášte plášte sú nielen rýchle sušenie, ale tiež je možné recyklovať na dlhú dobu.Trvanlivé, odolné proti roztrhnutiu, a bez vrások.Skladacia v malej veľkosti, uchovávajte ich v kabelke/ dom/ kancelária alebo auto pre náhle daždivé dni.Naše plastové pršiplášť pre ženy a mužov sú vyrobené zo 100% vysokého stupňa EVA.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria