• Nové
Parolboha Nehrdzavejúcej Ocele Dezertné Vidličky, 8pcs Tortu Ovocný Šalát Vidlica, Popoludňajší Čaj Dezertné Vidličky, pre Kuchyňa Strán, Svadby(Gold)

Parolboha Nehrdzavejúcej Ocele Dezertné Vidličky, 8pcs Tortu Ovocný Šalát Vidlica, Popoludňajší Čaj Dezertné Vidličky, pre Kuchyňa

Rating 
€ 23.31

Suma
Tova je k dispozícii

【Potravinársky Materiál] vyzýva Vyrobené z potravinársky 18/8 nerezovej ocele, odolné proti korózii, robustné a odolné, nie je potrebné sa obávať korózii. 【Ľahko sa Čistí] vyzýva leštené Zrkadlo, ľahko sa čistí, hrany sú starostlivo vyleštený veľa krát, aby bolo hladké a nie ublížiť úst. 【Vhodné na Skladovanie] vyzýva Módne a kreatívne, lyžica hlavu má trojuholníkový duté háčik dizajn pre pohodlné zavesenie skladovanie. 【Jednoduchá Údržba] vyzýva Jednoduchá údržba, umývateľné v umývačke riadu (bez dráždi čistiaci prostriedok), odporúča sa umývať ručne, pre dlhšiu životnosť. 【Oznámenie] vyzýva 1. Neumiestňujte ho v roztoku vysoká teplota, silné kyseliny, silné zásady (ako jedlej sódy, bielidlá, 84 dezinfekčný prostriedok) 2. Nie je vhodné používať oceľové gule a iné ťažké nástroje na škrípanie, aby nedošlo k poškodeniu lode.Vyrobené z potravinársky 18/8 nerezovej ocele, odolné proti korózii, robustné a odolné, nie je potrebné sa obávať korózii.Leštené zrkadlo, ľahko sa čistí, hrany sú starostlivo vyleštený veľa krát, aby bolo hladké a nie ublížiť úst.Módne a kreatívne, lyžica hlavu má trojuholníkový duté háčik dizajn pre pohodlné zavesenie skladovanie.Jednoduchá údržba, umývateľné v umývačke riadu (bez dráždi čistiaci prostriedok).

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria