• Nové
Syncwire Privacy Screen Protector pre iPhone 11 Pro Max/iPhone Xs Max (2-Pack), Anti-Spy Tvrdeného Skla Film (9H Tvrdosť, 6X Silnejšie, Inštalačný Rám, Bublina Zadarmo)

Syncwire Privacy Screen Protector pre iPhone 11 Pro Max/iPhone Xs Max (2-Pack), Anti-Spy Tvrdeného Skla Film (9H Tvrdosť, 6X Silnejšie,

Rating 
€ 2.80

Suma
Tova je k dispozícii

★★3-ročnú PODPORU★★ : Syncwire Obrazovky Chrániče prísť s 3-ročnej podpory.Ak nie sú praskliny a vzduchové bubliny na obrazovke protector, alebo dokonca v prípade nesprávne objednávok, môžete kontaktovať nás získať Náhradu. ➤ Kórejský LG Anti-Glare Technológia : Táto privacy screen protector pre i Phone 11 Pro Max/ i Phone XS Max môžete účinne chrániť vaše súkromie od ľudí, blízko vás, kto môže byť vykukujúce z každého uhla nad 45 stupňov v oboch smeroch.Obrazovka je stále priamo viditeľné pri uhle pod 45 stupňov. (Poznámka : ochrany osobných údajov bude zahŕňať stmavenie displeja trochu, tak, prosím, zapnite váš i Phone jas displeja až 10-20% pre lepšie zobrazenie, ak ho používate.). ➤ OTVORENÝ OKRAJ DIZAJN : To nebude blur váš fotoaparát na prednej strane.Plus, to NIE je v rozpore s Tvárou ID.Použite váš obľúbený telefón prípad a udržať vaše obrazovky chránený v rovnakom čase!. ➤ 6 X SILNEJŠIE : 6-krát silnejší ako bežné tvrdené sklo, tento i Phone 11 Pro Max/ i Phone XS Max screen protector môže odolať vplyvu 22-libra ocele loptu padajúce z výšky 3 ft.Tento 9 H Tvrdosť Screen Protector chráni váš displej pred akékoľvek škrabance tým, kľúče, mince, alebo aj vreckové nože. ➤ DIZAJN, KOMPATIBILNÝ S i Phone 11 Pro Max/ i Phone XS Max : balíček obsahuje Obrazovky Zarovnanie Sprievodca Rám, 3* Mokré Utierky, 3* Odstránenie Prachu, Samolepky a 3* Sprievodca Nálepky.Môžete dokonale platia screen protector s žiadne skúsenosti potrebné vôbec.Rozbité/Crack.Vzduchové bubliny.Nie je fit váš telefón.Chýba Acessories.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria