• Nové
weKožené puzdro pre Airpods Pro 2019, Lesk Bling Sequin Iskru Roztomilý PU Prípade Shockproof Ochranné Puzdro Pokožky Slim Kovovou Sponou Keychain Karabína (Ružový Lesk)

weKožené puzdro pre Airpods Pro 2019, Lesk Bling Sequin Iskru Roztomilý PU Prípade Shockproof Ochranné Puzdro Pokožky Slim

Rating 
€ 3.85

Suma
Tova je k dispozícii

【Kompatibility] vyzýva - Určené pre Air Pods Pro 2019. Štíhly dizajn s ochranným sukne.Skvelý darček pre dievčatá a pre chlapcov. 【Premium Materiál] vyzýva - To Air Pods Pro Kožené puzdro je vyrobené z poistného PU kože, vrátane vysoko kvalitného kovu keychain. 【Ľahko sa prenáša a Poplatku] vyzýva - Rýchle a jednoduché prichytenie na.Kovové keychain pre všestranný výkon.Zariadenie môžete nabíjať aj bez odstránenia krytu.Kompatibilné s bezdrôtové nabíjanie. 【Plnú Ochranu] vyzýva - Ochranné sukne udrží váš prístroj v bezpečí.Silný modul uzavretie je ideálny pre outdoorové aktivity. 【Na mieru pre Vaše Airpod Prípade] vyzýva - Inovovaný dizajn krytu by nemala spadnúť, keď otvoríte prípade.Ste sa mohli plne otvoriť zariadenie, zatiaľ čo spodná časť Air Pods Pro by nie vysuňte.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria