• Nové
Airpod Prípade, Roztomilý 3D Legrační Karikatúra Mäkké Silikónové Krytie, Kawaii Cool aplikácie Keychain Dizajn, Pokožka, pre Deti, Dievčatá a Chlapci Airpod 1/2 Prípade (KANSDF/2/ Žltá)

Airpod Prípade, Roztomilý 3D Legrační Karikatúra Mäkké Silikónové Krytie, Kawaii Cool aplikácie Keychain Dizajn, Pokožka, pre Deti,

Rating 
€ 3.28

Suma
Tova je k dispozícii

[Plný Prístup] Presné výrez ponúka voľný prístup k nabíjací port.Je to jednoduché nabíjanie Air Pods 1/2 bez odstránenia prípade, spoznať svoje plnenie požiadaviek.Presné pozície cut perfektne hodí pre vaše Air Pods 1/2. [360° Ochrana] Tento Air Pods 1/2 pokrytie je vyrobená špičkovou silikónový materiál, chráni váš Air Pods pred pádmi a škrabancami.Povrch je vodotesný a prachotesný, okrem toho, že ponúka dobré dotyk pocit. [Pekný Dizajn] Jedinečný prenosný dizajn robí svoje Air Pods 1/2 špeciálne s ostatnými. 3 D technológia umožňuje prípade viac elegantné a živý, a nie je jednoduché starnutia a odolnejšie. [Zahrnuté Keychain] Keychain ľahko klip na váš batoh a krúžok na kľúče.Uľahčuje a bezpečne ochrániť vaše Air Pods 1/2 pre outdoorové aktivity.Nie je potrebné sa obávať straty Air Pods už. [Ideálne Darčeky] Tomto prípade je perfektný darček pre dievčatá, deti, priateľov, a akékoľvek Air Pods 1/2 užívateľ, so super roztomilý a na trend štýly, že bude prekvapením, a milovať ju.Farba : KANSDF/2/ žltá.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria