• Nové
Nohy Kôra Masky na Suché Popraskané Nohy, 5 Pack ,peelingová Maska na Nohy, Prírodný Peeling pre Odumreté, Mozoľov, Opravy Drsné Päty pre Mužov, Ženy ,Aby vaše Nohy Baby Soft v 7 Dní, AlIVER (4 - 12 )

Nohy Kôra Masky na Suché Popraskané Nohy, 5 Pack ,peelingová Maska na Nohy, Prírodný Peeling pre Odumreté, Mozoľov, Opravy Drsné

Rating 
€ 5.60

Suma
Tova je k dispozícii

NA BESE STAROSTLIVOSŤ o NOHY LIEČBA - správnu veľkosť pre mužov aj ženy (4-12 palca), Potom Obnovuje svoje nohy do hladký, mäkký pocit.Zabudnite na suché, popraskané a calloused nohy, za menej ako týždeň je možné dosiahnuť dieťa mäkké nohy.BEZPEČNÉ A BOLESŤ-ZDARMA - Obsahuje všetky prírodné prísady a rastlinných výťažkov, ktoré sú bezpečné na používanie.Tam je nula bolesť v tomto procese obnovovania pokožky na nohách.a nemusíte do kôry alebo drhnúť kožu sami.Staré pokožka bude automaticky lúpať na jeho vlastné, po niekoľko dní, kým len nové zostáva.NOHY KÔRA MASKY, KTORÉ odstraňujú ODUMRETÉ : Naše nohy maska môže efektívne zlepšiť suché, drsné, crack mŕtvych nohy pokožku a znižuje výskyt jemných liniek, čo zlepšuje vitalitu pokožky a vyživujú pokožku, najmä počas sucha.EFEKTÍVNE NOHY, PEELING, MASKA : Pre dosiahnutie Najlepších Výsledkov, namočte nohy denne 10-20 minút po aplikácii.Očakávať, že peeling na štart v Deň 2-4 a celý proces môže trvať asi 7 dní.DÔLEŽITÉ TIP : citlivosť testu je vysoko odporúčané, ak máte citlivú pokožku vďaka exfoliačný charakter masky.Získať niektoré kvapaliny z masky a položila ju na členok alebo na hornej časti nohy.Počkajte 20 minút, aby videli, ako to funguje.Výstraha : . - Iba pre vonkajšie použitie. - Neplatia na rany alebo poškodenú kožu. - Ako pri všetkých kožných aplikácie, aj tie prírodné zložky môžu spôsobiť reakcie na citlivú pokožku.Odporúčame testovanie produktu na malej ploche pred uplatnením plnú dávku.Počkajte 24 hodín.Ak sa zobrazí reakcie rozvoj, nepoužívajte, prosím, na koži. - Uchovávajte na chladnom mieste. - Tento výrobok nepoužívajte, ak Ste tehotná alebo dojčíte.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria