• Nové
432 Vrecká fotoalbum pre Fujifilm Instax Mini Kamera, Polaroid Modul Snap Dotyk PIC-300 Z2300 Instantné Fotoaparát, Instax Mini Album pre Fujifilm Instax Mini 11 90 70 9 8+ 8 LiPlay Instantné Fotoaparát (Biela)

432 Vrecká fotoalbum pre Fujifilm Instax Mini Kamera, Polaroid Modul Snap Dotyk PIC-300 Z2300 Instantné Fotoaparát, Instax Mini

Rating 
€ 5.60

Suma
Tova je k dispozícii

✅【PRE DIZAJN] vyzýva : Kompatibilný so fotografie zhotovené Fujifilm Instax Mini 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50. Fotoaparát, Instax Zdieľať SP-2 / SP-1 Tlačiareň, Polaroid Snap / Snap Touch / PIC-300 Kamera / ZIP Tlačiareň, Kodak Mini SHOT / Printomatic Kamera / Mini / Mini 2 HD Tlačiareň, atď. ✅ [DOSTATOK ÚLOŽNÉHO] : fit 432 fotografie so vstavaným 48 počítať 9 vrecká listy.Bočné zaťaženie vrecká zabrániť karty z rozliatia von a drží ich bezpečné počas prepravy. ✅ [KOMPLEXNÁ OCHRANA] : kryt foto album je veľmi silný a nie ľahko trhajú.S ľahký čalúnená vrstva postavený do každej stránky do instax film fotoalbumy chráni vaše fotografie z škrabancov a dings ich udržiavanie v bezchybnom stave.a je najlepší spôsob, ako uložiť a zobrazovať fotografie. ✅ [ZABEZPEČENIE] : Bočné zaťaženie vrecká sú navrhnuté tak, aby vaše fotografie bezpečne na mieste.Vysoko Kvalitný elastický remienok zips drží Rekeen fotoalbumy zložky zatvorené.Viac fotografií škvrny.Elastický pás drží spojivo vypnite, keď sa nepoužíva. ✅ [MUITI-PURPOSES] : svetlo a mäkké foto album, ktorý môže byť vykonané s vami.Je možné ho použiť ako denný úložisko fotografií, svadobné knihy návštev, výročie, Valentín, Deň matiek, Deň otcov, baby sprcha, narodeniny, Vianoce, cestovné Záznamy môžu byť použité ako instant darčeky pre šťastné spomienky spisovateľov a priatelia, a ako dekorácie v domácnosti.Naše foto album je ideálny pre všetky occasio na pamäť, ako sú narodeniny, vianoce, nový rok, valentín, Deň Otcov, Deň Matiek,výročia, svadby, promócie.Premium vegánska kryt a PP vnútorné obrázok vrecká sú módne a trvanlivé.Módne a roztomilý vzhľad navrhnutý knihy album, archívne a ochranné.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria