• Nové
Sunhigo Plážový Stan Pop-up Slnko Prístrešok s Pieskom Lopatu UP50+ Ochrana Jednoduchá Taška pre Ľudí,pobyt v prírode Táborenie Tirps (10×10 FT 4POLES Modrá)

Sunhigo Plážový Stan Pop-up Slnko Prístrešok s Pieskom Lopatu UP50+ Ochrana Jednoduchá Taška pre Ľudí,pobyt v prírode Táborenie

Rating 
€ 45.50

Suma
Tova je k dispozícii

[Prijímať Najnovšie Textílie x 10) a Stredné (7 x 7).Stredná veľkosť môže ubytovať rodiny z piatich, dvoch dospelých a tri deti.Veľkosť je veľmi priestranný.Veľkú pláž mat v tieni môžete vytvoriť pohodlné a priestranné priestor. 5-6 dospelí si ľahnúť.A vážiť 9.26 libier pre Veľké a 5.1 libier pre Médium.Môžu byť ľahko dať vo vašom zapísanej batožiny.To môže ľahko nosenie cez rameno alebo v carry-on.Zákazku na piesku kotvy,viac dlhá, hlboká a stabilný.7-špirála dizajn poskytuje väčšiu stabilitu a znesie väčší vietor.Použiť hrubší hliníkové tyče ako konkurenti viac robustný a odolný. 19 mm vysoko kvalitné hliníkové tyče.Tkanina je priateľské k pokožke, pružné a dobre nepremokavé účinok .Bloky 98% škodlivých UV lúčov.Pre vaše pohodlie skúsenosti, nie je doporučené pre kempovanie na daždivé dni.Balík veľkosť je 16.9 x 10.6 x 6,3 cm.Môžu byť ľahko dať vo vašom zapísanej batožiny.To môže ľahko nosenie cez rameno alebo v carry-on.To trvá asi 5-8 minút vybudovať neba baldachýn, ktoré je možné ľahko nastaviť pre jednu osobu. 1.Usporiadanie kabíny, kde chcete stavať. 2.Použite piesok lopata na vyplnenie štyri tašky, rovnako ako je to možné. 3.Vytiahnuť tašky od seba tak ďaleko, ako je to možné, aby veľké "X". 4.Piesok kotva je úplne zasunutá pod textílie, šitie miesto. 5.Jeden koniec pól drží textílie, a druhý koniec je dať do bieleho piesku kotvy. 6.Tie hubky gule s elastické šnúry. 7.Žltá vklad vložený do konca taška. 8.Užite si letnú čas s cool slnečník plážový stan!. 1.Uistite sa, že stan je v suchu pri skladovaní.Ak je mokrá, zníži životnosť stan. 2.Pre vaše pohodlie skúsenosti, nie je doporučené pre kempovanie na daždivé dni. 3.Stan materiál nie je ohňovzdorné, prosím, prístup požiarnej zdroj.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria