• Nové
Stolička Nohu Poschodí Chrániče 16PCS, Aimou Silikónové Stoličky Nohu Zahŕňa Nábytok Nohu Čiapky s Anti-Slip Plstené Podložky, Presúvanie Nábytku Ticho & Zabrániť Poschodí Škrabancov (Veľké, Priesvitné)

Stolička Nohu Poschodí Chrániče 16PCS, Aimou Silikónové Stoličky Nohu Zahŕňa Nábytok Nohu Čiapky s Anti-Slip Plstené Podložky,

Rating 
€ 5.60

Suma
Tova je k dispozícii

Zníženie hluku a zabrániť hrbole : stoličky nohu pokrýva môže chrániť nábytkové nohy, drevené podlahy, keramická dlažba, zníženie hluku, a zabrániť hrbole.Cítil pad na dno znižuje odpor a umožňuje ľahký, hladký pohyb nábytok bez zdvíhania.Jednoduchá Inštalácia & Pobyt Tesný : Silikónové nábytkové nohy, vzťahuje sa cítil, dno je vyrobené zo silikón a cítil, ktoré je odolné, bez-toxický, je bezpečný pre deti a domáce zvieratá.Jednoducho pretiahnuť a umiestniť ich na, č nechty, gély, alebo nástroje sú potrebné na inštaláciu, ktorý nespôsobí žiadne poškodenie nábytku.Fit Multi Veľkosti & Tvary : Tam sú flexibilné a elastická plstené podložky na dne silikónové nohu stoličky týka.Nábytok nohu chrániče sú určené pre kruhové, štvorcové, nepravidelné, alebo iné zvláštne-tvarované nábytok nohy.Cítil pad nie spadnúť : rekonštruované stoličky nohu poschodí chrániče sú vybavené plstené podložky, a spojíme sa cítil a silikónové do neoddeliteľnou kus.Predĺžiť životnosť výrobku.Veľkosť : Prosím OPATRENIE pred nákupu!Predseda nohu čiapky sú rôznych veľkostí a farieb na výber.Veľkosť : 1.58" (40 mm), Fit : 1.18"-1.58".Funkcia : . Nábytok jazdcov pre podlahy sú vhodné pre akýkoľvek tvar nábytku nohy. Stoličky nohu čiapky sú plné pružnosti, ktoré môžu zabrániť vzniku škrabancov a hluk bez zanechania známky. Opakovane.Ak sa cítil nábytok podložky sú špinavé, môžu byť znovu použité po umytí. Stoličky nohu kryty sú vyrobené z vysoko kvalitného silikónového materiálu. Stoličky nohu kryty môžu byť použité na drevené podlahy, dlažba, betón a iné tvrdé podlahy.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria