• Nové
NearMoon Sprchový Záves Prút, Premium 304 Nerezovej Ocele Nastaviteľné Napätie Jar Sprcha Rod Žiadne Vŕtanie pre Kúpeľňa/Kuchyňa, protišmykový a Nikdy Hrdzu (27-43 Palcov, Biela)

NearMoon Sprchový Záves Prút, Premium 304 Nerezovej Ocele Nastaviteľné Napätie Jar Sprcha Rod Žiadne Vŕtanie pre Kúpeľňa/Kuchyňa,

Rating 
€ 4.48

Suma
Tova je k dispozícii

【VYSOKO KVALITNÝ MATERIÁL] vyzýva Vyrobené s najvyššou 304 nerezovej ocele, pevné a trvanlivé.Non-sklzu a povrch.Ľahko sa čistí. 【ROZŠÍRITEĽNÝ DIZAJN] vyzýva dĺžka nastaviteľná sprchový záves prút sa pohybuje od 27 do 43 cm.Týmto spôsobom môžete nastaviť na ľubovoľnú dĺžku, budete chcieť, ktoré je pohodlné a praktické. 【MULTI-PURPOSE] vyzýva Tento sprchový záves tyč môže byť použitá kdekoľvek, napríklad byť dvere záclonové tyče, záves, v spálni alebo v okne visí poháre v kuchyni, visiace rastliny v balkón a zavesenie oblečenia v spálni alebo v práčovni. 【NON-SLIP] vyzýva Vstavané vysoký tlak na jar.Silikónový protišmykový podvozku sú stabilné a spoľahlivé.Vhodný na akýkoľvek povrch, ako sklo, laminátov, kov, kameň, drsný povrch, atď. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Žiadne vŕtanie a nie je potrebné poškodenia steny.Skrutka vzdialenosť medzi sprchový záves rod vhodné stenu, potom môžete ho používať.Max zaťaženie závesu prút je 22 kilogramov.Postavené premium 304 nerezovej ocele, pevné a trvanlivé.Vysoký tlak jar bude mať sprchový záves rod non-padať, ktoré je atraktívne a spoľahlivé.Silný nosné.Max zaťaženie je 25 libier a môže byť použitá s akoukoľvek sprchové závesy a háčiky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria