• Nové
Priestor Strany Pozvánky, Astronaut Rakety a UFO Narodeninovej Party Pozvanie, Deti Party, Oslavy, 20 Karty S 20 Obálky – (taikong02)

Priestor Strany Pozvánky, Astronaut Rakety a UFO Narodeninovej Party Pozvanie, Deti Party, Oslavy, 20 Karty S 20 Obálky – (taikong02)

Rating 
€ 5.25

Suma
Tova je k dispozícii

1) Materiál : Vyrobené z vysoko kvalitnej ťažkých karta zásob, hrubé a ľahko písať; živé a trvanlivé, ekologický materiál. 2) Dizajn : Exkluzívne akvarel štýl dizajnu s vysokým rozlíšením obojstrannej tlače, roztomilý dizajn, ktorý je ideálny pre deti. 3) Množstvo : Každé balenie obsahuje 20 karty a 20 zodpovedajúce obálky, začnime na nezabudnuteľnú party s týchto rozkošný pozvánky. 4) Rozmer : Každá karta opatrenia 4"W x 6"L, ideálna veľkosť pre deti a s dostatkom miesta na zápis informácií. 1) Materiál : Vyrobené z vysoko kvalitnej ťažkých karta zásob, hrubé a ľahko písať; živé a trvanlivé, ekologický materiál. 2) Dizajn : Exkluzívne akvarel štýl dizajnu s vysokým rozlíšením obojstrannej tlače, roztomilý dizajn, ktorý je ideálny pre deti. 3) Množstvo : Každé balenie obsahuje 20 karty a 20 zodpovedajúce obálky, začnime na nezabudnuteľnú party s týchto rozkošný pozvánky. 4) Rozmer : Každá karta opatrenia 4"W x 6"L, ideálna veľkosť pre deti a s dostatkom miesta na zápis informácií.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria