• Nové
Kuchyňa Úložný Stojan, Rotujúce Multi-Layer Podlahu Polica Ovocia a Zeleniny, Úložný Kôš, Domáce úložná Polička pre Kuchyňa, Obývacia Izba, Wc (Typ A 5Tier)

Kuchyňa Úložný Stojan, Rotujúce Multi-Layer Podlahu Polica Ovocia a Zeleniny, Úložný Kôš, Domáce úložná Polička pre Kuchyňa, Obývacia

Rating 
€ 60.55

Suma
Tova je k dispozícii

[ROTUJÚCE KUCHYŇA POLICA]Rotujúce kôš dizajn, úložný kôš možno otáčať voľne, skladovanie je elegantný a ľahko vziať.To bude organizovať a prepravu vašej veci pohodlne, budete mať čisté a upratané domov. [Priedušná]Šifrované pletivo priedušná kôš udržať ovocie a zelenina, čerstvé; duté sa priedušný hornej, aby ovocie a zelenina nie je ľahké rot. [Pohodlné]Rotujúce kôš dizajn, je to pohodlnejšie ak chcete získať viac directly Rotary ak chcete získať viac pohodlné, používať nepravidelné, vrstvy vzdialenosť je zvýšiť na oboch stranách plot ochrany na ochranu tovaru nemajú list, istejšie. [360° Zadarmo movementto]Multi-layer úložný stojan s 5 univerzálne kolesá, (kladka uzamykateľné) vám pomôžu presunúť tento koľajových skladovanie koši všade ste chceli, a čo viac, nainštalujte 2 nohy zvýšiť extra výšky, aby sa vaše potraviny preč od špinavej podlahe. [PLATNÉ SCENE] skladovanie vozíka môže byť použitý kdekoľvek v dome, a je veľmi vhodný pre kuchyne, obývacej izby, kúpeľne, kancelárie, hotely, atď.Môžete dať čo chcete, ako sú ovocie a zelenina, koreniny, pochutiny, knihy, toaletné potreby, atď.Veľkosť : Typ 5 Tier.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria