• Nové
NATGAI Psa Runner Kravatu Out Kábel Psom na Vodítku Spustiť Vozíka, odbornej Prípravy Viesť, Drôt, z Nehrdzavejúcej Ocele Pet Runner Veľké Psy (100 FT)

NATGAI Psa Runner Kravatu Out Kábel Psom na Vodítku Spustiť Vozíka, odbornej Prípravy Viesť, Drôt, z Nehrdzavejúcej Ocele Pet Runner

Rating 
€ 8.75

Suma
Tova je k dispozícii

【Duable] vyzýva : Ťažká 100 stôp kravatu z reťazca pre veľké psy(kravatu z vozíka)spona použitie circle-skrutku pracky dizajn A dual pevné, končí nemôžem neprišiel od seba a psa nemôže utiecť z pet kravatu sa pes spustiť kábel. 【100 STÔP Dĺžka] vyzýva : Kravata out kábel pre psov 100 ft,ľahký a ultra-silný pes spustiť kábel, aby váš chlpaté baby milujú slobodu bol mimo. 【Funkciu] vyzýva : Pes spustiť viesť kábel je správne chránené prostredníctvom vinyl/plastový povlak na ochranu pred dažďom a hrdze. 【Silný] vyzýva : kábel je dostatočne silný pre psov až do 300 libier s 3 mm priemer z nehrdzavejúcej ocele oceľové laná. 【Vhodné] vyzýva Ideálne pre off vodítku alebo vyvolať školenia.100 metrov dĺžky dáva svojho psa viac slobody a off-vodítku pocit, ale stále budete mať úplnú kontrolu.Vinyl pokryté vedie a všetky kovania je vyrobená tak, aby chránila pred dažďom a hrdze.NATGAI kravatu out kábel je odolný, odolný bite a hrdza-odolný, poskytuje väčšiu bezpečnosť pre psov.Máme 3 veľkosti (20 stôp,50ft,100 ft) na výber, rôzne veľkosti, ktoré môžu spĺňať vaše rôzne potreby.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria