• Nové
Kuchyňa Sada Riadu Silikónové Kuchynských -Fungun 26 ks Kuchynské Náradie, Nástroje, Drevená Rukoväť Lyžice Špachtle Sada Riadu Turner Klieští Metla, Kuchynské pomôcky s Držiteľa (BPA Free, netoxické)

Kuchyňa Sada Riadu Silikónové Kuchynských -Fungun 26 ks Kuchynské Náradie, Nástroje, Drevená Rukoväť Lyžice Špachtle Sada Riadu

Rating 
€ 9.45

Suma
Tova je k dispozícii

????【Potravinársky SILIKÓN & PREMIUM DREVENÉ HANDEL] vyzýva potravinársky silikón, BPA-free silikónové hlavy nie reagovať potravín alebo nápojov, alebo vytvárať akékoľvek nebezpečné výpary, nie ohnúť alebo zlomiť, ako je ďalšie lacné silikónové kuchynské vybavenie.Trvanlivé tvrdé drevené rukoväte majú veľké tepelné izolácie, chráni vaše ruky pred scalding zabezpečuje denné používanie po dlhú dobu bez toho, aby nosenie nadol.Nie je určená na to, aby sa ohli, break alebo hrdze. ????【VYSOKO TEPELNE ODOLNÉ] vyzýva Non-stick Kuchynských znesie vysoké teploty až 446°F/230°.Všetci-okolo silikónové pridané na jemnosť, už starať jedlo bude držať váš riad.Mäkké silikónové hlavy chrániť vaše panvice, udržať riad povrchu, nie je poškriabaný alebo promáčklé. ????【ĽAHKO SA ČISTÍ] vyzýva Tento kvalitné kuchynské silikónové sada riadu je jednoduché umývanie, jednoducho utrite pod horúcou vodou.Umývanie rúk odporučiť, najlepší spôsob, ako vyčistiť tieto silikónové riadu je jemne oplachovanie v teplej vode.kruhový otvor v spodnej časti zaisťuje, že silikónové kuchynských v držiteľ je vždy držal v suchom prostredí. ????【DOKONČENIE VARENIE SET] vyzýva 24 Ks rôzne Náčinie, aby vaše varenie moc zaujímavé a easie a splniť svoje všetky druhy varenie potreby, nemusíte tráviť šťastie nákupe každej nádoby, jednotlivo!Tento set špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomôže s všetky potravinové prípravky, ako sú whisking, peeling, rezanie, miešanie, miešanie, basting, pečenie, grilovanie, vyprážanie a servírujú že ideálny pokrm!. ????【NÁDHERNÝ DARČEK] vyzýva Vintage kuchynské vybavenie s drevenou rukoväťou, splnia všetky vaše potrebné začať s vašej kuchyne alebo vymeniť aktuálnu množinu, výrazným inovované riadu držiteľ Udržať vašej kuchyni moderný a organizovaná, ktorý je wondeful darček pre každého, kto miluje variť, pekná darčeková sada pre vášho priateľa/rodinný dom otepľovanie strana/svadobné party.Fungun 26-dielna kuchynské potreby nastaviť uspokojí všetky vaše potreby na varenie.Každý z nich by byť skvelý spoločník v kuchyni.Pozdvihnúť vašu kuchyňu. 100% PREMIUM BPA ZADARMO NON-STICK pre potravinársky SILIKÓN : BPA free, potraviny-grade,silikónové bezpečné pre všetky typy potravín.Umývanie rúk odporúčame, najlepší spôsob, ako vyčistiť tieto silikónové riadu je jemne oplachovanie v teplej vode.Zavesiť ich až dole na suché a vyhnite sa útočisko baktérií po čistení.Fungun 26-dielna kuchynské potreby nastaviť uspokojí všetky vaše potreby na varenie.Každý z nich by byť skvelý spoločník v kuchyni.Zvýšiť vaše kitchen100% PREMIUM BPA ZADARMO NON-STICK pre potravinársky SILIKÓN : BPA free, potraviny-grade,silikónové bezpečné pre všetky typy potravín. 1 x Štrbinový Turner &1 x Štrbinový Lyžicu. 1 x Cestoviny Server &1 x Servírovacie Lyžice. 1 x Polievka panvici & 1 x Turner & 1 X Pizza krájač. 1 x Lyžica &1 x Stierky. 1 x Basting Kefa & 1 x Metla. 1 x Kliešte a 5 x odmerky. 5 x Meranie Lyžice & 1 x Náradie, Držiak. 2 x Silikónové Mini Rukavice & Háčiky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria