• Nové
Dr. Sayman je Liečivá Masť – Originál Starostlivosti o Pleť, Masť a Náter/Skvelé pre Svrbenie, Suchá a Citlivá Pleť/Lahôdky Popraskané Nohy, Drsné Päty a Popraskané Pery (4 oz.)

Dr. Sayman je Liečivá Masť – Originál Starostlivosti o Pleť, Masť a Náter/Skvelé pre Svrbenie, Suchá a Citlivá Pleť/Lahôdky Popraskané

Rating 
€ 2.79

Suma
Tova je k dispozícii

ALL-PURPOSE LIEČIVÚ MASŤ : Tento pokožky ochranný pracuje rýchlo liečiť bolestivé suché, popraskané a popraskanej kože na všetky drsné miesta.Je masť, zámky v vlhkosti na podporu vášho tela prirodzený proces hojenia.VÝBORNÁ PRVÁ POMOC LIEČBA : Dostal malé núdzové?Dostať sa na Dr. Sayman je masť, najprv pre rýchle, upokojujúcu úľavu od drobných rán - vrátane rezy, odreniny, gashes, a popáleniny.Jej ochrannú bariéru udržuje zárodky vypnutie pokožky na zabránenie infekcie.NAJLEPŠÍ BALZAM NA POPRASKANÉ PERY : v Suchom prostredí, nadmorská výška, a drsné prvky môže znamenať pohromu na perách.Táto masť výzvy najhoršie krakovaný, split a popraskané pery a dostane vlhkosti späť na trať.BEZPEČNÉ PRE DETI : Dobré pre citlivú pokožku, Dr. Sayman je Liečivá Masť, lieči a zabraňuje zaparenín tým, efektívne vedenie vlhkosti preč z detskej pokožky.IDEÁLNE PRE CESTOVANIE : ekonomické, 4-unca jar sa ľahko zmestí do vrecka alebo kabelky pre " na cestách.'.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria