• Nové
HGCY Brušnej Dialýzu Pás - Pacient Drenážne Trubice Pás - Pad Brušnej Dialýzu Protector - Nastaviteľné Brušnej Kŕmenie Rúry Pevne Zariadenie pre FIXÁCIU Trubice G Trubice a J Trubice 200706 (Farba : Biela)

HGCY Brušnej Dialýzu Pás - Pacient Drenážne Trubice Pás - Pad Brušnej Dialýzu Protector - Nastaviteľné Brušnej Kŕmenie Rúry Pevne

Rating 
€ 34.20

Suma
Tova je k dispozícii

- G tube ochrany je krásne a pohodlné na nosenie, pomáha skryť G trubice a chrániť G tube od rušenia (výrobok neobsahuje G Tube). - Stojan je možné znovu použiť a vyčistené, čo je trvalé a ekonomická stojan a ďalšie brušnej kŕmenie trubice. - G Tube Majiteľ : Tento G tube pásu je dobré pre stanovenie PEG trubice, G tube, J trubice (Jejunostomy),brucha kŕmenie rúry a viac na mieste. - Vysoká Kvalita : Peritoneal Dialýzu Pás je vyrobený z 95% bavlny a 5% spandex, ktoré je priateľské k pokožke jemnosť, priedušná a absorpciu vlhkosti.To je opakovane použiteľné a umývateľný. - G Trubica, držiak je určený na držanie KOLÍKA rúry, G rúry, G Tube alebo iné brušnej krmivo rúry bez použitia pásky alebo kolíky.Poskytujú ochranné skrýva pre užívateľov gastrostomy trubice.Farba : Biela.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria