• Nové
Sandwich Fréza a Fóliou - Decruster sendvičovač - Skvelé pre Lunchbox a Bento Box - Chlapci a Dievčatá, Deti Obed - Sandwich Rezačky pre Deti (Srdce, Hviezda, Myš)

Sandwich Fréza a Fóliou - Decruster sendvičovač - Skvelé pre Lunchbox a Bento Box - Chlapci a Dievčatá, Deti Obed - Sandwich Rezačky

Rating 
€ 7.69

Suma
Tova je k dispozícii

????PATENTOVOM : už vás Nebaví kupovať vopred pripravené sendviče z obchode s potravinami?Pomocou našej patentovanej fréza a fóliou combo vytvoriť svoj vlastný!Tento súbor obsahuje srdce, myši, a hviezdy. ❤️ VIAC ako 10.000 RODIČIA SPOKOJNÍ : tráviť čas v kuchyni s vašimi deťmi, tým, zábavné obedy spolu! 10,000+ rodičov a detí na celom svete vybrali Savoychef produkty.Objednať teraz do rodiny!. ????NEJÚŽASNĚJŠÍ KLUK V ŠKOLE : Náš súbor uľahčuje zase nuda obed do zábavnej tvarov v minútky pred škole.Vhodný pre dievčatá a chlapcov, oni budú milovať zdravé tidbits v ich lunchboxes natoľko, že sa budete chcieť predviesť ich na svojich priateľov. ????BEZPEČNÉ A VYSOKEJ KVALITY : Savoychef ' s sandwich fréza set je bezpečné a 100% bez BPA, olovo, PVC, ortuť, a ftaláty.Tiež, top-rack v umývačke!. ???? 100% SPOKOJNOSŤ : Sme malá rodinná firma a naším cieľom je poskytovať produkty, ktoré ľudia milujú.Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, a my budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby sa veci správne!.Savoychef ' s Sandwich Fóliou Súbor bol vytvorený po uvedomiť, že nebol spôsob, ako urobiť obedy zábavy pre naše deti, aby navrhli sme kuchyňa nástroj, ktorý sme aj istý pomocou sami.Je kupovaný crustless sandwich sa môže pohybovať v rozmedzí od 70 - 90 centov každý!Pomocou nášho DIY auta, môžete si to tak nízke, ako je 20 centov.Veríme, obedy, nemal by to byť hádka, ani drahé a nemali by ste stráviť ďalší deň bez vlastné Savoychef ' s Sandwich Fóliou Nastaviť.Tieto zákazník fotky hovoria sami za seba.Pripojiť tisíce rodičov na celom svete, aby sa zmena vášho dieťaťa šťastie bez porušenia banky!.Ste frustrovaní s deťmi nie je dobre jesť?Dať vaše prieberčivé zábava-tvarované sendviče.Problém vyriešený!.Skvelé Pre : .

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria