• Nové
stonylab Chemické Umývanie Fliaš, 2-Pack Plastové Bezpečnostné Lab Squeeze Umývanie Fliaš, LDPE s Úzkymi Úst, 250 ml (8 oz) a 500 ml (16 oz)

stonylab Chemické Umývanie Fliaš, 2-Pack Plastové Bezpečnostné Lab Squeeze Umývanie Fliaš, LDPE s Úzkymi Úst, 250 ml (8 oz) a 500

Rating 
€ 4.20

Suma
Tova je k dispozícii

Ľahké Umývanie Fliaš.Materiál : LDPE (low-density polyethylene).Úzke úst, krátky krk, jasné stužkové; vynikajúcu elasticitu.Odolné a Nepresakuje. 250 m L a 500 m L.SKU : XL-815304 Why Vybrať Stony Lab? 1. Na Stony Lab znamená vysoko kvalitné produkty za prijateľné ceny. 2. Sme pochváliť vynikajúce služby zákazníkom vysokú spokojnosť hodnotenie, s tím našich zástupcov pripravení pomôcť vám v pondelok až piatok od 9 : 30 do 5 : 30 Východného Času. 3. Sme pack a loď vašej objednávky priamo z našich NÁS založené na sklade, do 24 pracovných hodín, a sledovanie informácie budú poskytnuté na vás, hneď ako je k dispozícii.Description Lightweight Umývanie Fliaš.Odolné a Utesnených Materiál : LDPE (low-density polyethylene) Úzke úst, krátky krk, jasné stužkové; vynikajúca pružnosť Stony Lab garantuje vysokú kvalitu výrobkov a prémiových služieb zákazníkom.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria