• Nové
Handook 12.6 Teflónové Stierky Turner, z Nehrdzavejúcej Ocele GRIL Príslušenstvo Štrbinový Ryby Turner, Ľahko Prehodiť, Vyprážanie & Grilovanie, Robustný Kuchyňa, Steak Stierky (Drevené)

Handook 12.6 Teflónové Stierky Turner, z Nehrdzavejúcej Ocele GRIL Príslušenstvo Štrbinový Ryby Turner, Ľahko Prehodiť, Vyprážanie

Rating 
€ 7.28

Suma
Tova je k dispozícii

【Multi-Purpose] vyzýva Tejto ryby turner je špeciálne navrhnutý tak, aby flip jemné potraviny, môže flip vajcia, ryby, a crepes, a iných potravín.Okrem toho, náš špachtľa je v umývačke, svetlo-vážený, pomôcky na varenie a ľahko sa používa a čistí. 【Vysoko Kvalitný Materiál] vyzýva Naše kľučky je vyrobené z kvalitného prírodné drevo.Vylisované z jedného kusu vysoko uhlíkovej nehrdzavejúcej ocele, Silná a odolná. 420 nerezovej ocele má dosť tvrdosť, aby podporu hmotnosti rýb, ľahký, a ako britva, ktoré sú tenké, je to jednoduché shoval do potravín, a stále dostatočne silná, zdvihnúť ťažšie jedlá, to by sa ohýbať, zatiaľ čo vy sa prehodiť potravín. 【Ergonomická Rukoväť pre Pohodlie] vyzýva, Pretože kovová časť je pevne zakotvená do drevených tepelne odolná rukoväť a zabezpečené s 3 nity, naše ryby stierky nemal voľné nahor alebo prísť od seba po mnoho krát použité.Navyše, rukoväť je ergonomicky navrhnutý tak, aby zase jedla pohodlne. 【Efektívny Dizajn pre Dokonalý Výkon] vyzýva Celkovo 3.4×12.6-palcový, čepele 8 cm.Veľkosť kuchyni, stierky je vhodný pre varenie s všetky druhy varenie a pečenie.Štrbinový otočením hlavy môže filter nadmerné olej do hrnca, keď vyprážanie potravín. 【100% Zárukou Kvality] vyzýva Našich štrbinový ryby špachtľa je hrdza-odolný, a nie je náchylný na tavenie alebo narušenia.Ak existuje akékoľvek otázky ohľadom kvality, dostať do kontaktu s nami!Budeme veľmi vďační za vaše pripomienky, a v našich silách, aby sa to lepšie!.Kuchyňa Stierky To je strednej veľkosti kuchyne, stierky ľahko prehodiť a sústruženie!Skosený okraj dostane jedlo pod presnejšie a bezpečne. 100% nerezová oceľ 420, trezor, hrdza-odolný a veľmi odolný, ľahký, a britva-tenký, pružný, silný, nebolo by prestávku.Špachtľou sa ľahko vyčistiť, a umývateľné v umývačke riadu.Rukoväť je hladký a čepeľ nemá žiadne hrebene, tak to nebude bolieť ruky pri varení alebo čistenie, ak ho používate tak, ako sa očakáva.Veľkosť : Celková 3.4×12.6-palcový, čepele 8 cm.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria