• Nové
WINOMO 2ks Ramen Misy Melamín Japonský Štýl Kuchyňa Misy Polievkové Misy Misa Tanier Jedlo pre Cereálne Cestoviny, Rezance, 9. 4cm

WINOMO 2ks Ramen Misy Melamín Japonský Štýl Kuchyňa Misy Polievkové Misy Misa Tanier Jedlo pre Cereálne Cestoviny, Rezance, 9.

Rating 
€ 30.91

Suma
Tova je k dispozícii

Je vyrobený z vysoko triedu materiálu, ktorý vydrží dlhodobé používanie.Sada obsahuje 2ks, ktorá môže spĺňať rôzne požiadavky.Ideálna veľkosť na ukladanie polievky, šaláty, cestoviny, obilniny, ovocie, atď.Misa je vhodná pre použitie v domácnosti alebo v reštaurácii.Misa má nádherné detaily, ktoré môžu poskytnúť vám krásny pomocou skúseností.Popis hľadáte jemné a praktické misa?Ste pri hľadaní vynikajúce jedlo misa?Ak vaša odpoveď znie áno, prosím, prísť a pozrieť sa na tento produkt!Toto je jedlo misa s jednoduchý Japonský štýl.Naše misy musia spĺňať vaše potreby.Je to jedna z najlepších možností pre vás.Táto misa je vhodná pre domáce alebo reštaurácii použitie.Vlastnosti - Farba : Čierna - Materiál : Melamín - Veľkosť : 9. 40 X9. 40 X3. 00cm/ 3. 69 X3. 69 X1. 18in - sada obsahuje 2ks, ktorá môže spĺňať rôzne požiadavky.- Je vyrobený z vysoko triedu materiálu, ktorý vydrží dlhodobé užívanie.- Misa je vhodná pre použitie v domácnosti alebo v reštaurácii.- Ideálna veľkosť na ukladanie polievky, šaláty, cestoviny, obilniny, ovocie, atď.- Misa má nádherné detaily, ktoré môžu poskytnúť vám krásny pomocou skúseností.- Farba : Čierna.- Veľkosť : 9. 4x9. 4cm.Package Vrátane 2 x misy.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria