• Nové
Regály Inc, 6 Palice Bazén Cue Stojan na Stenu, Horizontálna Skladovanie, Biliardové Tágo Držiak pre herňa, Dlhé Palice a Palice (Farba : Hnedá)

Regály Inc, 6 Palice Bazén Cue Stojan na Stenu, Horizontálna Skladovanie, Biliardové Tágo Držiak pre herňa, Dlhé Palice a Palice

Rating 
€ 6.63

Suma
Tova je k dispozícii

❃ Kapacita : 60 cm×60 cm / 23.6 v×23.6 v.Má 6 podnetov. ( Poznámka : cue rack len.Indikátory nie sú zahrnuté. ). ❃ Materiál : Vyrobené z masívneho dreva.Štruktúra je stabilný a nie je ľahké poškodenie. ❃ Wall Mount : Ušetriť miesto.Majte svoje biliardové tágo palice organizované.Bazén cue rack je skvelý spôsob, ako maximalizovať priestory v aj najmenšie hra izby. ❃ Jednoduchá Montáž & Inštalácia : biliard stick držiteľ funkcie predvŕtané otvory, takže to môže byť zostavený pomocou skrutiek, ktoré sú zahrnuté v cene. ❃ Služby : môžete nás kontaktovať s všetky otázky v každom čase.Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť vašu otázku.Farba : Hnedá.

Viac informácií

→ Materiál:
Drevo
→ Má 6 podnetov. :
→ Veľkosť:
60 cm×60 cm / 23.6 v×23.6 v :
❃ Funkcie:
→ Horizontálne ukladanie biliardové tága. :
→ Vhodné pre človeka, jaskyne, herne, biliard kluby, domáci biliardový stôl, rodinné zábavy, škôl, gymnasiums, bary pri bazéne, komunitné centrum, biliard hráčov a biliard milenci. :
→ Vylepšiť vzhľad vašich herňa dnes! :
→ Skvelý darček nápad! :
→ Jednoduchá inštalácia. Inštaláciu je možné vykonať v priebehu niekoľkých minút. :
❃ Balenie Obsahuje:
1 × Cue Rack Len ( Poznámka:
cue rack len. Indikátory nie sú zahrnuté. )
❃ Tipy:
→ Výrobku veľkosť sa meria ručne s chybou 1-2 cm. toto je normálny jav. :
→ Vezmite prosím na vedomie, že vzhľadom na rozdiely vo svetle a obrazovky, farbu skutočného produktu sa môže mierne líšiť od obrázka. :

Las mejores ofertas en la categoria