• Nové
Abnaok Silikónové Drmolit Obrazovky pre Panvica - 13 palcový Multi-Použitie Drmolit Štít, Chladenie Mat, Odtoková Doska a Sitko. Non-Stick, Potraviny Bezpečné & Tepelne Odolné Univerzálne Pan Kryt (Čierny)

Abnaok Silikónové Drmolit Obrazovky pre Panvica - 13 palcový Multi-Použitie Drmolit Štít, Chladenie Mat, Odtoková Doska a Sitko.

Rating 
€ 7.00

Suma
Tova je k dispozícii

SKLADACIA RUKOVÄŤ Skladacia rukoväť pre jednoduché skladovanie a udržať si zo spaľovania ruke.Skvelý produkt.Milovať tak, aby rukoväť záhyby na to, že to neberie až tak veľký priestor. 13" PRE MULTI POUŽÍVAŤ KUCHYNSKÉ NÁRADIE - priemer Abnaok drmolit obrazovke panvice na vyprážanie je 13 palcov, aby sa zmestili všetky vaše hrnce, skillets a panvice.Používanie ako mazivo a drmolit obrazovky, sitko, chladenie mat, a tiež mozgov dosky.Ako pán kryt/drmolit obrazovke vyhnúť mastnoty a omáčkou striekance.Použitie ako sitko na kmeň tekutiny mimo hrniec, alebo akékoľvek prípravu potravín kontajner podľa potreby.Dať cez štandardnej veľkosti umývadla a použiť ako mozgov dosky.NON-STICK t ues to dotyku s ohňom. 1)SILIKÓNOVÝ MATERIÁL: Naše silikónový materiál je prirodzenou zložkou.To je pre potravinársky, s tepelne odolné, a teflónové, ktorý uľahčuje čistenie.Silikónové gumy je vo všeobecnosti nereaktívny, stabilné a odolné voči extrémne prostredia a teploty od -148 až 572 °F pri zachovaní jej užitočné vlastnosti.Vzhľadom na svoje prírodné vlastnosti a jeho jednoduchosť výroba a tvarovanie, silikónového materiálu, náklady sú vyššie. 2)SKLADACIA RUKOVÄŤ:Naše skladacia rukoväť robí drmolit obrazovke jednoduché skladovanie.Gumová rukoväť umožní uchytením pohodlie a dôkaz manévrovanie. 3)JEDNODUCHÉ ČISTENIE:Nie chaotický čistý, ups po vyprážanie alebo varenie.Rýchle umývanie s misky na mydlo alebo čistite vlhkou handričkou a suchý vzduch je vhodná pre každodenné použitie.Umývateľné v umývačke riadu. 4)MULTI POUŽIŤ:To je mastnoty a drmolit obrazovky, sitko, chladenie mat, ako aj mozgov dosky.Ako pán kryt/drmolit obrazovky, zabraňuje; mazivo a omáčkou striekance.Použitie ako sitko na kmeň tekutiny mimo hrniec, alebo akékoľvek prípravu potravín kontajner podľa potreby.Dať cez štandardnej veľkosti umývadla a použiť ako mozgov dosky.Ako chladiaca podložka/rack, môže v pohode, smažené alebo pečené jedlá.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria