• Nové
WENJTP Dragon Ball Z Hviezda 54 mm Výstroj Držať Shift Gombík Hlavu hodí Najviac Univerzálny Catr Manuálne Automatické Vozidla(Modrá, 2-Hviezdičkový hotel)

WENJTP Dragon Ball Z Hviezda 54 mm Výstroj Držať Shift Gombík Hlavu hodí Najviac Univerzálny Catr Manuálne Automatické Vozidla(Modrá,

Rating 
€ 4.20

Suma
Tova je k dispozícii

● Materiál : Vyrobené z vysoko-kvalitné odolné akryl, Ručné položky.Shift Gombík Sám Závit Veľkosť je M12x1.25, S 3 threading medi adaptéry : M8x1.25 M10x1.5 M10x1.25. ● Široko žiadosti : shifter gombík sa hodí na väčšinu automatická prevodovka vozidiel. ● Nainštalovať ľahko : nie sú potrebné Žiadne pomocné nástroje, špirála radenie hlavu, môže byť priamo nakladať a vykladať ručne. ● Rozšírené výrobného procesu : Výrobky zo strany odbornej výroba a prísne kontroly kvality, dobre sa nosí a praktické.Kožené shift gombík zlepšuje zážitok z jazdy a Manipulatívne zmysel. ● Návrh na presun hlavy prísne sleduje návyky ľudské prsty, dlane a ruky.Tento presun hlavy môže poskytnúť vám lepšie služby, lepšie pohodlie, a zabrániť palm z pošmyknutia.Dynamické a plynulé línie, vhodné ľudské telo krivky dizajn, pohodlnejšie, či chcete shift s dlaň na ľubovoľnej strane gombík Materiál : Vysoko-kvalitné odolné akryl Balík obsahuje : Shift Gombík Sám Závit Veľkosť je M12x1.25, S 3 threading medi adaptéry : M8x1.25 M10x1.5 M10x1.25 Poznámka : ★ Prosím, láskavo potvrďte obutie pred objednaním uistite sa, táto položka je úplne fit. ★ Nikdy dno z shift gombík na radenie pri upevňovaní.Dna sa môže rozbiť gombík! ★ Ak nie sú žiadne problémy počas používania, kontaktujte nás, prosím, naše po-predajný servis tím bude riešiť všetky problémy za vás.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria