• Nové
kathson Plaz Biotopov Dekor Korytnačka Jaskyne Živice Moss pre Pustovník Kraby Leopard Gecko Cichlids Jaštery, Pavúky, Hady Biotopov Lanscape Dekor Ornament(3ks)

kathson Plaz Biotopov Dekor Korytnačka Jaskyne Živice Moss pre Pustovník Kraby Leopard Gecko Cichlids Jaštery, Pavúky, Hady Biotopov

Rating 
€ 5.25

Suma
Tova je k dispozícii

1 ✔【Prírodné živice materiál] vyzýva : Umelé hrnú pre váš plaz pet biotopov výzdobu, ako prelievanie jaskyne, ako sa vyhrievajú na platforme, úkryt, lezenie dekor. 2 ✔【Materiál] vyzýva : Vyrobené z ekologických a non-jedovaté živice, ktoré budú robiť žiadne škody na vašom domáce zvieratá alebo rastliny Super vysoký stupeň simulácie, non-discoloring.To obnoví vzhľad prírodného dreva, vhodné na plaz. 3 ✔【Uspokojí vaše zvieratko] vyzýva : Spĺňa potrebné na plaz inštinktívne kopať, nájsť ochrany osobných údajov a pokrytie,Znižuje plaz úzkosť,aby bolo pohodlné. 4 ✔【Pre vášho domáceho maznáčika] vyzýva : Žiarivé farby lacný vyzerá super , skvelá pre vaše malý pet skryť.Určené pre plaz a obojživelníkov ,môže dodáva tajuplný na vaše Super Pet,vaše zvieratko baviť celý deň. 5 ✔【Krásu prírody] vyzýva : A dávajú vášho domáceho maznáčika zmysel ich prírodné a životné prostredie, pridať viac zábavy do ich životov.keď stojíte v diaľke , si môžete vychutnať krásu prírody.Plaz Biotopov Dekor je vhodný pre Korytnačka, ako krevety, Pustovník Kraby Leopard Gecko Cichlids Jaštery, Pavúky, Hady Biotopov Lanscape Dekor Ornament riečny a cichlids.To je bezpečné a vhodné pre všetky domáce zvieratá.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria