• Nové
Prenosný Mixér na Koktaily a Smoothies - Eroshoo Osobné Mixér USB Nabíjateľné s 6 Čepele, Mini Mixér s Slamy a Čistiaca Kefka, 500 ml Malé Mixéry pre Domáce, Cestovanie, Šport (Zelená)

Prenosný Mixér na Koktaily a Smoothies - Eroshoo Osobné Mixér USB Nabíjateľné s 6 Čepele, Mini Mixér s Slamy a Čistiaca Kefka,

Rating 
€ 7.70

Suma
Tova je k dispozícii

【Šesť Čepele a USB Nabíjateľné] vyzýva Eroshoo prenosný mixér smoothie s 6-blade, ktoré sú silnejšie ako 4-čepeľ a 2-blade.Môže pracovať jednoduchšie a nie je ľahko poškodiť.Naše prenosné mixér usb nabíjateľné vstavanú nabíjateľnú batériu, môžete ho použiť kedykoľvek, kdekoľvek sa nachádzate. 【s Čistiaca Kefa a Slamy] vyzýva Na čistenie kefkou a slamy budú zahrnuté v balíku.Je to pohodlnejšie pre vás na čistenie mixéra pohár, tak nie je možné vyčistiť rezíduí v rohu. 【Bezpečnosti Protection Mode] vyzýva, Keď na jar nie je pripojený k základňa, ochrana režime sa bude aktivovať, aby sa zabránilo čepele z spining.Pred zapnutím cestovné mixéra, prosím, utiahnite base, kým zelená sa rozsvieti.Odšťavovač bude prestane pracovať každých 40 sekúnd, aby sa zabránilo prehriatiu. 【Materiál je Bezpečné a Trvalé] vyzýva Našich osobných veľkosť mixéry sú vyrobené z ABS+PC, ktoré nie je nestabilné a viac starať-free než sklenené fľaše.304 nerezovej ocele čepeľ je bez zápachu a opotrebovaniu. 【Jednoduché Použitie] vyzýva Znížiť ovocie na malé kúsky a dať ich do pohára, potom pridať potrebné množstvo vody, jogurt alebo mlieko. (Odporúča sa, ak chcete pridať viac než 80% prísad, aby sa zabránilo kvapaliny z rozliatia out).Či už doma alebo počas cvičenia, môžete vypiť pohár čerstvej šťavy na doplnenie energie pre seba, ktoré sa budete cítiť plný šťastia. 1.Teplota zložiek by nemala presiahnuť 60°C, a množstvo pridanej by nemal prekročiť maximálny rozsah pohár.Odporúča sa pridať do 50%~80%. 2.Prosím utiahnite základňu a pohár, kým sa zelená kontrolka svieti na 3 sekundy pred osobných veľkosť mixéry môže začať pracovať. 3.Nevyplachujte základnej priamo s vodou alebo neponárajte ho do vody. 4.Prosím, nepoužívajte zmes jet keď pohár telo nie je dotiahnuté.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria