• Nové
Cnycmy Držiteľa Pasu a Vakcíny Držiteľa Karty,Pas-Peňaženky-Držiak pre Ženy, Rfid Držiteľa Pasu s Vakcíny Kartu Nepremokavé PU Kožené Cestovný Pas Prípade pre Ženy/Muži (aqua zelená)

Cnycmy Držiteľa Pasu a Vakcíny Držiteľa Karty,Pas-Peňaženky-Držiak pre Ženy, Rfid Držiteľa Pasu s Vakcíny Kartu Nepremokavé PU

Rating 
€ 28.35

Suma
Tova je k dispozícii

【Inovovaný dizajn] vyzýva Cnycmy držiteľa pasu má 2 číreho plastu sloty - 2 SIM sloty -4 vizitky, kreditné karty sloty-1 držiteľa pasu slot spojiť naše pas a vakcíny karty alebo iné impotant dokumenty a iné zrejmé, plastové slot držať ako je náš občiansky preukaz alebo vodičské preukazy. 【Pohodlie] vyzýva Tento upgrade dizajn, 2-v-1 pas kryt + vakcíny karty bude naozaj pohodlie pre cestujúcich, a ktorí majú potrebné na cestovanie.Pre štíhly a ľahký dizajn cestovný doklad, organizátor,Náš držiteľa pasu a vakcíny držiteľa karty je ideálna veľkosť na cestovanie s. 【RFID Blokovanie] vyzýva RFID blokovanie štít materiál vo vnútri,aj chrániť naše dôležité súkromné informácie uložené vo vašom pase a kreditné karty pred neoprávneným skeny. 【Chrániť váš dokument] vyzýva Prichádza s skryté magnetické modul tlačidlo ukončenia dizajn, ktorý môže zabezpečiť položky vo vnútri, pas kryt sa neotvorí, v taške, aby sa poskytujú dvojitú ochranu. 【Kvality] vyzýva Sme, ako predávajúci & značka vlastníka - Cnycmy, Ak máte akékoľvek problémy v priebehu 1 roka, prosím, kontaktujte nás a my vám pomôžeme vyriešiť ich v čase.Prajeme vám šťastnú cestu!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria