• Nové
Náramok Korálky Tvorby Súprava | Zlaté Perličky & Drahé Kamene. Hlinené guľôčky držiak pre obrubovanie a šperky robiť. Heishi korálky, náramky pre výrobu.Ílu polyméru Korálky pre šperky robiť s Plochou Beeds,Hlina Krúžky Perličiek.

Náramok Korálky Tvorby Súprava | Zlaté Perličky & Drahé Kamene. Hlinené guľôčky držiak pre obrubovanie a šperky robiť. Heishi korálky,

Rating 
€ 9.44

Suma
Tova je k dispozícii

Tieto ploché malé korálky pre náramky sú vyrobené z ekologických materiálov.Perličiek nezmizne, nemajú charakteristický zápach, je krásny vzhľad, mäkké a pohodlné na nosenie a vodotesný, môžete nosiť kdekoľvek.String bytu hliny korálky spolu s krištáľovo gumy reťazec, potom zápas prívesok vám páči, alebo kúzlo užívateľa názov písmena korálky.S našimi farebné korálky, môžete urobiť krásne náramky, ktoré svieti s tvorivosť.Hliny perličiek náramok auta pekný výber náušnice čip korálky v 24 žiarivé farby, rock korálky sú dobre leštené s otvorom, ktorý je vhodný pre väčšinu elastický náramok reťazec a šperky medený drôt.Poskytuje veľký sortiment pre výrobu náhrdelníky, náramky, náušnice, rovnako ako mnoho iných plavidiel a šperky projektov.Dobrý doplnok do vášho. { DRAHOKAMY ZAHRNUTÉ } Tieto kamene, perly a kryštály sú vyrobené z prírodných kameňov.Všetky kameň korálky sú jedinečné & nepravidelný, ktoré vám pomôžu, aby sa niektoré veľmi výrazné šperky.Tento náramok, takže súprava obsahuje 6000 ks hlinené guľôčky v 24 svetlé farby, 300 Kameňov, Perly, 150 dištančné korálky, 900 ks abecedy korálky, 150 ks Dištančné Korálky, 6 Kotlov, 12 ks Hviezdice Prívesok, 100 Skok krúžky, 20 Lobster Spony, 10 ks Zliatiny Príslušenstvo,2 rožky 10 metrov elastické laná do 8 mm,1pc nožnice.Tieto korálky pre náramky, súpravy je dosť vytvoriť 40-50 ks náramkov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria