• Nové
Robustný Biologicky Lesk na Telo Dekorácie, Kozmetika, Remeslá, DIY Projekty. Vyrobené z Rastlinnej Celulózy, Priateľské krajiny (1 Unca, Holografické Striebro)

Robustný Biologicky Lesk na Telo Dekorácie, Kozmetika, Remeslá, DIY Projekty. Vyrobené z Rastlinnej Celulózy, Priateľské krajiny

Rating 
€ 6.30

Suma
Tova je k dispozícii

✅ Real Deal - Naše biologicky lesk bol nezávisle laboratórne testované a vyhovuje konečná biologická odbúrateľnosť normy ISO 14855 a ASTM D6400. ????????Vyrobené v U. S. A. - Balené so starostlivosťou v uzatvárateľnom bariéru puzdro.Jednoduchá aplikácia, menej škvrny a pohodlné slim obal pre biologicky rozložiteľný lesk na go!. ????Bezpečné pre Planétu - Eco-friendly, celulózovom základe blyští.Vyrobené z obnoviteľných zdrojov, trvalo udržateľné rastlinného materiálu. ????Bezpečné pre Vás - bezpečný pre Pokožku, Dieťa bezpečné a netoxické.Naše lesk prejde všetky testy na obsah ťažkých kovov v kozmetike.Naše premium rastlina-založené lesk je tiež 40% mäkšie ako bežné plastové lesk. ????Kvalitné Služby Zákazníkom, - Náš tím sa zameriava na najvyššiu kvalitu starostlivosti o zákazníka a podporu.Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou!Sme vždy radi pomôžu našim zákazníkom rýchle odozvy a kvality.Sme uvítali vašu spätnú väzbu a povzbudiť, aby ste sa obrátiť na nás!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria