• Nové
10 Pack Bungee Šnúry s Háčikmi, 9 Palcový Gumy Mini Bungee Laná, Popruhy pre Bicykle, Drôtené Stojany, Stany a Ručné Vozíky atď.

10 Pack Bungee Šnúry s Háčikmi, 9 Palcový Gumy Mini Bungee Laná, Popruhy pre Bicykle, Drôtené Stojany, Stany a Ručné Vozíky atď.

Rating 
€ 34.23

Suma
Tova je k dispozícii

【Premium Quality] vyzýva Juhenon balík je dodávaný s 10 balenia malých bungee šnúry s háčikmi na 9 palec dĺžky.Tieto bungee laná sú vyrobené z hustej Dacron polyester s Nylon textílie povlak, čo je extra silný a odolný, pričom je proti oderu a UV Slnku odolný. 【Odolné Háčik] vyzýva kovové háčiky na oboch stranách tieto malé bungee šnúry s háčikmi mať viac posilnenie slučky na konci, čo môže priamo podržte materiálu, ktorý poskytuje vynikajúcu stanovenie účinnosti.To nie je ľahké nedeformujte po dlhodobom používaní. 【Jednoduché Použitie] vyzýva Tieto malé bungee šnúry s háčiky sú veľmi jednoduché použitie.Len cez kábel hák s elastické lano, a potom kliknite na uzol.Bungee kábel je spolu 9 palec v dĺžke s priemerom 0,2 palca(5 mm), dĺžka môže byť natiahnuté dvakrát, nie je ľahké zlomiť. 【Široké Uplatnenie] vyzýva Tieto malé bungee šnúry s háčikmi môže byť použitá pre všeobecné outdoorové aktivity na zabezpečenie táborov, ktorým sa stany, tarps, markízy a loď sa vzťahuje.Vhodný pre zabezpečenie nákladu a nákladov na osobné automobily, nákladné automobily, návesy, Prívesy, motocykle, bicykle.Trvať to pre neobmedzené použitie!. 【Bez Rizika Nákup] vyzýva Sme sa zaviazali ponúka kvalifikované produkty a perfektný zákaznícky servis.Ak nie ste úplne spokojní s našimi 9 palcový malé bungee šnúry s hákom, prosím, kontaktujte nás pre rýchle a uspokojivé riešenie.Veľkosť : 9 Cm.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria