• Nové
SAMEO Herné Prst Rukávy pre Mobilné Herné ovládače (Pack 3 Pair) Anti-Pot Priedušná Bezšvíkové Palec, Prst Puzdro pre League Legendy, PUBG, Pravidlá Prežitia, Nože Von (Black)

SAMEO Herné Prst Rukávy pre Mobilné Herné ovládače (Pack 3 Pair) Anti-Pot Priedušná Bezšvíkové Palec, Prst Puzdro pre League Legendy,

Rating 
€ 3.15

Suma
Tova je k dispozícii

????Package : Dostanete SAMEO Hra Prst Rukávy Súpravy s Dobrou Balík Balík má 6pcs , Dostatočne Množstvo a Jednoduché Hrať Hry. ????Kvalitný Materiál : SAMEO Hra Prst Rukávy sú Vyrobené z Vlákna a Spandex a Nylon, je To Dotykový Displej Prst Rukávmi je Priedušný a Bezšvíkové a Výrazne Zvyšuje Citlivosť na Dotyk.Tenké, Mäkké a Pohodlné Úsek. ????Package&pružnosť : SAMEO Mobilné Hry Prst Rukávy má Vysokú Elasticitu, Môže Upraviť a prispôsobiť Väčšina Ľudí Prst Veľkosti, To je Prenosný a Ľahko sa prenáša, pretože Náš Produkt má Perrty Balík, Takže Si Môžete Nosiť Dať Do Hry Prst v Balení, Keď Potrebujete Vykonať. ????Vysoká Sensitivty : Jemná Navrhnutý tak, SAMEO Hra Prst Rukáv je Zníženie Chyby.Nie Len Znižuje Trenie na Obrazovkách, ale Tiež Zabezpečiť, Citlivosť Na Dotyk, Umožňuje okázalí Kvalitný Herný Zážitok. ????Široký aplikácie : SAMEO Hra Prst Rukávy Môžu vzťahovať ju Vždy, keď Používate Mobilný.Pre Hru Príkladom je Ligy Legenda, PUBG, Pravidlá Prežitia, Nože Von.Bude Vykonávať ste na Ľahké Vyhrať v Hre.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria