• Nové
Elektrická Topánka Polisher,Multifunkčný Čistiaci Štetec, Čistenie Topánok Auta Automatické Topánky, Kefa, Nastavený pre Koža Starostlivosť (13.5x4.5x7cm)

Elektrická Topánka Polisher,Multifunkčný Čistiaci Štetec, Čistenie Topánok Auta Automatické Topánky, Kefa, Nastavený pre Koža Starostlivosť

Rating 
€ 4.48

Suma
Tova je k dispozícii

S rôznymi kožené topánky, kefa s rôzne farby je ľahké zmeniť kefa hlavu, lesklé kožené topánky je tak jednoduché. 5 AA Batérie napájanie(Neboli) ,môžete ho použiť kdekoľvek chcete.Môže znížiť pracovné zaťaženie, ušetriť čas, a nie špinavé ruky.Malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko sa prenášajú, vhodné pre rodiny, odchádza.Široký rozsah použitia,Vhodné na kožené topánky a nábytok ako pohovka, auto rohože, tašky a kožená bunda, atď.Špeciálne navrhnutý pre obchodných pracovníkov, biele goliere.Napájanie : 2 x AA batérie(Neboli).Veľkosť Produktu : 13.5x4.5x7cm.Balenie obsahuje : 1pc Elektrické Čistenie Kefkou.4pcs Kefy. 5 AA Batérie napájanie,môžete ho použiť kdekoľvek chcete.Malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko sa prenášajú, vhodné pre rodiny, odchádza.Môže znížiť pracovné zaťaženie, ušetriť čas, a nie špinavé ruky.S rôznymi kožené topánky, kefa s rôzne farby je ľahké zmeniť kefa hlavu, lesklé kožené topánky je tak simple Can rýchlo a efektívne, zasklenie, leštenie, odstránenie prachu na povrchu kože, obuv, bočné dvere, skákanie na čistenie a údržbu, atď.

Viac informácií

Položka:
Elektrické Obuvi Kefa
Farba:
Čierna
Zdroj napájania:
2 *AA batéria(Nie je Zaradenie)
Veľkosť Produktu:
13.5*4.5*7 cm
Balenie Obsahuje:
1pc* Elektrické Obuvi Kefa :
4pcs* Kefy :
Poznámky:
1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme! :
2. Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie. :

Las mejores ofertas en la categoria