• Nové
TransOurDream Žehlička na Prenos Tepla Papier na Tmavé Tričká (15 Listy 8.5x11, Tmavo 3.0) Tlač HTV Prenos Tepla Vinyl pre Atramentové & Tlačiarne Laserjet Žehlička Na transfery na Tričká (TRANS-D3-15-2)

TransOurDream Žehlička na Prenos Tepla Papier na Tmavé Tričká (15 Listy 8.5x11, Tmavo 3.0) Tlač HTV Prenos Tepla Vinyl pre Atramentové

Rating 
€ 8.05

Suma
Tova je k dispozícii

????TRU-TMAVÉ PRENOS TEPLA PAPIERA : Kompatibilný s oboma ATRAMENTOVÉ a LASEROVÉ tlačiarne, nožnice & rezací stroj.Tlač kvalita je veľmi živé a sýte.Ľahko preniesť a použiť.Stroj umývateľný so studenou vodou v Plnej Cyklus režime.Č bubnové suché.Žiadne čistenie, žiadne trhliny po 30 umýva.Balenie 15 Listov Tmavo 3.0, prenášací Papier a 3 Listy Teflón Papier. ????POŽIADAVKY : Laserové Tlačiarne (HP,OKI,Bratia) & Všetky Atramentové Tlačiarne Farebného Atramentu a Pigmentový Atrament Nožnice alebo Rezací Stroj (Cricut, siluetu a viac), zo Železa alebo Jednoducho Stlačte alebo Teplo Stlačte stroj Teflón Papiera (v balení). ????APLIKÁCIE : Rekonštruované Tmavé 3.0 tlač žehlička na vinyle môže previesť svoj dizajn, text, obrázky, fotografie a obrázky na tmavé alebo čierne tričká alebo textílie.Vytvoriť vlastné personalied DIY darčekov pre vašich priateľov alebo rodinu na Deň matiek, Deň otcov, Narodeniny, deň Vďakyvzdania, veľká noc, Halloween, Vianoce, Valentína, alebo Svadobný Deň. ????JEDNODUCHÉ POUŽITIE : [1] Print & Cut z obrázku. [2] Peel & Mieste tlačeného obrázka smerom NAHOR na textílie a zakryte obraz s Teflónovou Papier. [3] na Prenos Obrazu so Železom alebo Teplo Stlačte tlačidlo. [4] Odstráňte teflón papier.Prenos bol urobil!Krok-za-krokom inštrukcie sa nachádzajú na zadnej strane krytu papier v balení.Video návod je v Videá Časti tejto stránky pre váš odkaz. ????KTO SME : Sme popredným výrobcom s 20 rokov Výskumu, Vývoja, výroby a ODM skúsenosti (pre mnohých premium svetových značiek) na prenos tepla papier, tobogán odtlačkový papier a ďalšie.Trans Our Dream je jedným z našich značiek, ktoré sa zaviazali ponúknuť vysoko kvalitné produkty pre domáce a profesionálne použitie.Medzitým sme vám môže pomôcť budovať svoju vlastnú značku a vytlačiť vaše logo na podklad, prenášací papier.Akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria