• Nové
Obývacia Izba Stoličky, Textílie Kreslo Stoličky, vytláčanie Jedného Ležiaceho Gauč Domáce Kino Sedenie Krytý Lounge Nábytok pre Spálne s Masážnymi & Kúrenie(Šedá)

Obývacia Izba Stoličky, Textílie Kreslo Stoličky, vytláčanie Jedného Ležiaceho Gauč Domáce Kino Sedenie Krytý Lounge Nábytok pre

Rating 
€ 100.80

Suma
Tova je k dispozícii

【Pohodlné a Odolný Materiál] vyzýva S overstuffed čalúnenia a jednoduché línie načrtol operadla, späť s neočakávané zmysel parcely, vstavané pramene v oboch zadné sedadlá, overstuffed pillowtop zbraní, viac pohodlné.Ošetrené handričkou, povrch bol charakterizovaný hodvábne ruku, dobrú pružnosť, niektoré účinok anti-plstenie a anti-obaľovanie. 【Humanistický Dizajn Správu Stoličky] vyzýva operadla a podnožky môže byť nastaviteľné samostatne, a to vám umožní plne pretiahnuť a relaxovať pri čítaní, odpočinok alebo sledovanie TELEVÍZIE a tak ďalej.Vysoko kvalitný železný rám zaručuje dlhodobé používanie, zatiaľ čo štruktúra sleduje vedecký princíp tak, že stoličky, je dostatočne pevné, aby odolali hmotnosti 300 kg. 【Tipy] vyzýva 1.Pre váš prospech, masážne kreslo je vybavené auto shut-off funkcia, ktorá sa bude zase stoličky jednotky vypnutie po 30 minút nepretržitého používania.Nepoužívajte viac ako 30 minút nepretržitého používania. 2.Ponúkame 1 waranty a prosím, neváhajte a kontaktujte nás, ak sa stretnete s akýmkoľvek problémom.Sedieť a byť relaxovať.Nech LEISLANDs Upozorňuje & Kúrenie Masážne Kreslo urobí zvyšok.Hrajú vibrácií uzlov pozdĺž chrbta a pasu stoličky, kúrenie funkcií okolo pása, a 3" jar vankúš pokryté vysokou hustotou peny, kreslo stoličky sedíte vám môže pomôcť drift blaženej do pokojný a uvoľnený stav kedykoľvek chcete. 1 Vložte adaptér konektor do zásuvky nájsť na zadnej strane masážnych podložiek, potom zapojte adaptér do elektrickej zásuvky. 2 Otočte jednotku zapnite stlačením tlačidla NAPÁJANIA raz, LED kontrolka bude svietiť, keď je napájanie zapnuté. 3 Zapnite masáž v každej zóne stlačením Masážne zóny.Led bude svietiť, keď každá zóna je aktivovaný.Ak chcete vypnúť zóny, stlačte tlačidlo znova. 4 Ak chcete vybrať požadovaný masáž režime, stlačte tlačidlo MODE.Zmenu režimu, stlačte v pohotovostnom REŽIME tlačidlo, kým LED pre požadovaný režim sa rozsvieti. 5 zmena intenzity masáže stlačte tlačidlo INTENZITY.LED na VYSOKEJ, alebo NÍZKEJ intenzity, ktoré sa rozsvietia, keď vybrali.POZNÁMKA Prestať používať okamžite, ak ste cítiť nepríjemné pocity alebo bolesť. 6 POZNÁMKA : pre váš prospech, masážne kreslo je vybavené auto shut-off funkcia, ktorá sa bude zase stoličky jednotky vypnutie po 30 minút nepretržitého používania. 7 nepoužívajte viac ako 30 minút nepretržitého používania.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria