• Nové
Hookah Nastaviť Prenosné Knihy Akryl s Moderným Textúrou Base, Čierne Uhlie Držiak a Čierna Rukoväť, Matné Čierne Silikónové Misy a Hadica + Narguile Príslušenstvo (Matná Čierna)

Hookah Nastaviť Prenosné Knihy Akryl s Moderným Textúrou Base, Čierne Uhlie Držiak a Čierna Rukoväť, Matné Čierne Silikónové Misy

Rating 
€ 7.00

Suma
Tova je k dispozícii

????Exkluzívny Dizajn : Moderné textúrou akryl Hookah základňu s high-grade matný silikónové hadice + jedinečné akryl rukoväť a priehľadný akrylový náustok, ktorý sa zmestil do akéhokoľvek miesta, ako sú domáce, party a vonku. ????Okraj Vzhľad : Premium matný povrch Hookah base, silikónové hadice a tabaku misa + čierne uhlie držiteľ prezentovať vynikajúce vzhľad. ????Dokonalý Zážitok : Inovované matný materiál s odolné a robustné Hookah base a komponenty pre úžasné shisha skúsenosti. ????Jednoduchá Správa : Hookah Set je jednoduchá montáž a rozoberať.Jednotlivé časti je možné jednoducho čistiť a skladovať preč po použití. ????Premium Hookah Súbor : Include Textúrou Akryl Hookah Base, Čierne Uhlie Držiak a Akryl Rukoväť, Matný Silikónové Misy a Hadice, priehľadný Akrylový Náustok, Hadice Spoločné Priechodka, Kliešte, vzduchový Ventil Veko, LED Svetlo a Diaľkové Ovládanie.Farba : Matná Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria