• Nové
Z. Jian DOMOV Herné Cumlík pre Chlapcov Teen,Hra Contoller posteľná bielizeň Set pre Chlapcov Deti,Dole Alternatívne Cumlík pre Všetky Sezóny,Hráč Domova pre Chlapcov Cumlík Nastaviť (Cumlík-Game27, Twin)

Z. Jian DOMOV Herné Cumlík pre Chlapcov Teen,Hra Contoller posteľná bielizeň Set pre Chlapcov Deti,Dole Alternatívne Cumlík pre

Rating 
€ 16.10

Suma
Tova je k dispozícii

【Size] vyzýva Tiwn Veľkosť Cumlík Sada obsahuje : 1 cumlík 68x90 palcov,1 vankúš 20x30 cm. 【Materiál] vyzýva Tkanina je vyrobená zo 100% mikrovlákna.Cumlík náplň je 100% polyester.Veľmi mäkký materiál udržuje vás v teple a útulné pre všetky ročné obdobia. 【Dizajn] vyzýva Jedinečný Dizajn : Hra vzor pre hráčov, posteľná bielizeň, tešiteľ farba sa veľmi jednotné a prirodzený, bez vyblednutiu. 【Funkcie] vyzýva Cumlík je nadýchaný a ľahký.To nebude dať klesajúci tlak na vaše telo.Táto jemná a priedušná textílie, ktoré je dobré pre pohodlné noci spať. 【Jednoduchá Starostlivosť] vyzýva prať v studenej vody, jemný cyklus, bubnové suché na nízke alebo suché prirodzene, nie bleach.Teplé Tipy : Kvôli byť balený na malé políčko, by to mohlo byť nejaké vrásky, keď ho dostanete.Môžete dať ju do vlasov na miernom ohni, aby pomohol mať vrásky a vyjde nadýchané.Farba : Cumlík-game27 | Veľkosť : Twin.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria