• Nové
SHBaizoy 2ks Nádoby, Stojany Pod Skrinku,Nechtov Zdarma Lepidlo Kuchynské vybavenie Závesné Háky na Kuchynské vybavenie/Tools/Pot/Uterák/Nôž/Väzby Pásy/Šátek/Klávesy Skladovanie/Cups(Black)

SHBaizoy 2ks Nádoby, Stojany Pod Skrinku,Nechtov Zdarma Lepidlo Kuchynské vybavenie Závesné Háky na Kuchynské vybavenie/Tools/Pot/Uterák/Nôž/Väzby

Rating 
€ 5.25

Suma
Tova je k dispozícii

【Veľmi Dôležité!!!] Vyzýva Pod Skriňu na Šaty len vhodný pre Hrúbky 0.86"/2,2 cm alebo Menej Polica, Prosím, Opatrenie Váš Šatník a Skrinky Pred Objednávke,Ak Ste Cann nie Uistite sa,Prosím, Kontaktujte nás pre Návrhy,Ďakujem. 【Ovisnuté Protection] vyzýva Naše Skrine Kuchyňa Vešiak Balík obsahuje 2 kusy Anti-ohýbanie Lepidlo Príslušenstvo, Príslušenstvo je Nechtov-zadarmo,Sacie Vákuové Nainštalovať Bez Nálepky,Reuseable Po Pohybe,Aj Ochranné Vašej Skrine Bez Vŕtania. 【Nechtov-bez Inštalácie] vyzýva je Vŕtanie Zadarmo, Jednoducho Zasuňte tento Držiak Police Nad Kabíny alebo Špajzu Polica (až 0.86" hrubé) a Trhať Príslušenstvo je ochranná fólia byť Stanovená Majiteľa Končí Chvost,Dobre sa Rozširujúcim k Dispozícii Priestor na Šatník, Skrine, Kuchyňa a viac Miest. 【Nosnosť] vyzýva Kuchyni Skladovanie Rail je Vyrobená z Kvalitného Kovu s Farbou Nastriekané, Anti-hrdza, Maximálne Zaťaženie Hmotnosť je 3 kg/6.6 libier. 【Multi-function] vyzýva Tento Držiak na Poháre nielen použitie v Kuchyni, ale tiež skvelé pre Zavesenie Kravaty, Opasky, Šatky,Kľúče a kabelky vo vašej Skrini.Farba : Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria