• Nové
WINBOX Brušné Cvičenia Stroj, Multi-funkčné 22 v 1 pre Domáce Posilňovne Zariadenia na Cvičenie AB a Core Silový Tréning, Nastaviteľné Veslársky trenažér pre Domáce Posilňovne.

WINBOX Brušné Cvičenia Stroj, Multi-funkčné 22 v 1 pre Domáce Posilňovne Zariadenia na Cvičenie AB a Core Silový Tréning, Nastaviteľné

Rating 
€ 41.99

Suma
Tova je k dispozícii

【Ideálny pre Domáce Posilňovne] vyzýva našich winbox ab stroj stolička je ideálna pre cvičenie doma, môžete to urobiť, abs školenia, späť & ramenný výkon pri sledovaní tv, pre tých, ktorí nemajú čas chodiť do posilňovne tento ab tréner je vaša najlepšia voľba. 【Jednoduchá Montáž a Priestor Uložiť] vyzýva prísť s podrobným inštalácie sprievodca, ktorý pomáha zákazníkom montáž zariadenia naozaj rýchlo, a to skladacia stolička vo vzpriamenej polohe, skladovanie len v režime trvá až 12" x 15" podlahou. 【ALL-IN-ONE Cvičenie Celého Tela] vyzýva náš domov vybavenie telocvične ciele jadro, chrbát, ramená a svaly vášho tela a pomáha vám zlepšiť silu a celkovej telesnej zdatnosti.Je to perfektný domov telovadnica stroj pre mužov, ženy brušné cvičenia a veslárske stroje pre domáce použitie. 【Pevného Materiálu & Vynikajúcu Kvalitu] vyzýva WINBOX core & brušnej cvičenie kreslo je vyrobené s robustné železa a ocele, ktorá je odolná pre dlhodobé použitie.pevná železná rám má hmotnosť kapacita 300lbs.všetky heavy-duty oceľové rúrky rámy sú hotové s práškovým nástrekom obraz, ktorý ponúka spoľahlivú odolnosť.pohodlné gumové sedáku účinne znižuje vplyv sily, ktoré vznikli počas cvičenia. 【100% Záruka Spokojnosti] vyzýva rýchle odpovede na všetky problémy zákazníkov vyskytnúť pri používaní našich produktov.WINBOX fitness vybavenie je kombináciou Veslársky trenažér a ab stroj.Táto 22-v-1 tónovanie svalov systém vám plnú telesné cvičenie a tón vašich abs, chrbát, rameno a ramien. 22 rôzne cvičenia, aby vaše domáce posilňovne, školenia efektívne a dať si viac zábavy.Ideálny pre brušné &core cvičenie a maximalizácia cvičenie efektívnosti, uvoľnenie vášho pása a vyhnúť sa výkonu zranenia, toto jadro výkon stroja vám pomôže spáliť kalórie a vybudovať krásny tvar tela.Hodí sa pre celé telo cvičenie doma alebo v kancelárii.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria