• Nové
Premium Auto, Kryt Sedadla Pu Kožené autosedačky Dno Pokrýva Chrániče Patrí 1 Pár Predné Sedadlo Vodiča Pad Mat a 1 Zadnej Lavice Kryt Univerzálna Fit 90% Vozidiel(Sedan SUV Vyzdvihnutie Mini Van) (Béžová)

Premium Auto, Kryt Sedadla Pu Kožené autosedačky Dno Pokrýva Chrániče Patrí 1 Pár Predné Sedadlo Vodiča Pad Mat a 1 Zadnej Lavice

Rating 
€ 13.99

Suma
Tova je k dispozícii

1. SATISFT VAŠE POTREBY PRE prestieraniena rozdiel od iných auta sedáky, pojem "najpohodlnejšia" vedie cez jadro tohto produktu.Používame vysoko kvalitných mikrovlákna kože poskytnúť komfortné a odolné ochranu vášho interiéru vozidla.Vnútorná podšívka je vyrobené z high-density odrazu hubky na zachovanie pohodlia vášho boky počas jazdy, pomáha zmierniť tlak na vaše boky a stehná, a je veľmi vhodný pre dlhé vzdialenosti.cestovné. 2. VYNIKAJÚCE SEDADLÁ OCHRANUTento poťah je vyrobený z vysoko-kvalitných oteruvzdorné materiály a hladko zabalené v modernom dizajne, takže vaše originálne autosedačky nový vzhľad!A to bude chrániť vaše sedadlo z postriekaniu, potu, špiny, škvŕn, zvieracie chlpy, a zabrániť nosenie, trhanie, poškriabaniu a vyblednutiu. 3. JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA-môžete úspešne nainštalovať do 3 minút.Ponúkame chuck a háčik vám pomôžu opraviť celý sedáku.Dno je vyrobené z protišmykový silikónový materiál, ktorý vám zaručí nie pohybovať počas jazdy,-chrániť vás a vašu rodinu Bezpečné cestovanie!. 4. PREDNÉ POCKET DIZAJN-naše produkty majú prispôsobené malé vrecká, si môžete dať mobilné telefóny, kľúče, peňaženky, atď.v prednom vrecku, ktoré je veľmi pohodlné.Dve krídla podušky sú pripočítané s bočnými krídlami, ktoré efektívnejšie podporovať tlak na vnútornej strane stehien a zadku, a viac dokonale chránia vaše sedadlo pred opotrebovaním. 5. Zaručujeme, že navrhnutý kryt sedadla, je vhodný pre takmer každého vozidla.Zadné sedadla prijíma split dizajn a inštalácia zadného sedadla je veľmi vhodné, bez ohľadu na model.A nemá vplyv na používanie bezpečnostných pásov na opasky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria