• Nové
VEGA U Priesvitné Záclony, Hladký a Mäkký Rod Vrecku Filmy Záclony Oslabiť Slnečné svetlo, Sada 2 Panely (52 W X 96 L, Biela)

VEGA U Priesvitné Záclony, Hladký a Mäkký Rod Vrecku Filmy Záclony Oslabiť Slnečné svetlo, Sada 2 Panely (52 W X 96 L, Biela)

Rating 
€ 8.75

Suma
Tova je k dispozícii

[Premium quality] VEGA U naprostej záves vyrobený premium polyesterovej tkaniny, ktorá je super jemné a elegantné, prináša ľahký a čistý vzhľad vašej izby.Nádherné remeselné aby to priesvitné záclony zvýhodnený väčšina našich zákazníkov. [Jednoduchá inštalácia] Navrhnutý s rod vrecká na hornej pre jednoduchú inštaláciu. 2.75 palcový (7 cm) rod vrecku môže dokonale prispôsobiť záclonové tyče až 1.7 palcov v priemere. [Dekoráciu a Ochranu Súkromia] Krásne rámy vaše windows s mäkké a zahmlené videnie.Ticho sa filtruje silné slnečné svetlo a nech vánok prúdi vašich windows.Zároveň poskytuje viac súkromia ako priesvitné záclony.Bežné závesy sa zdá ľahké, vzdušné a ochrany osobných údajov vzhľad pre spálne, obývacia izba, kúpeľňa a štúdio. [Široké uplatnenie] - svetlo,-hmotnosť vzdušné priesvitné záclony sú dobrou voľbou pre obývacia izba, dievča, izba, spálňa, strán, svadby pozadí, kuchyňa, vonkajšie, hotel, pracovňa a spálňa.Naše panely môžu byť zavesené samostatne, alebo v súlade s akýmkoľvek štýlom záclony. [Jednoduché starať] Stroj umývateľný v studenej vody, maximálne na 30℃ (86 ℉), jemný cyklus, nie bubnové suché.Chladné železo v prípade potreby.Nepoužívajte Bielidlá.Vrásky budú stlačte jednoduché s ľahké nastavenie, železa v prípade potreby.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria