• Nové
Telefón Kúzlo ozdobná šnúrka na uniforme, 1Pcs Smajlíka Korálkové Telefón Kúzlo Popruh Farebné Hviezdy Smajlík Mäkké Keramické Keychain pre Ženy, Dievčatá(Náhodné Farba Lana)

Telefón Kúzlo ozdobná šnúrka na uniforme, 1Pcs Smajlíka Korálkové Telefón Kúzlo Popruh Farebné Hviezdy Smajlík Mäkké Keramické

Rating 
€ 2.44

Suma
Tova je k dispozícii

????【SIZE] vyzýva : 7.84 palcová(20 cm).Tieto telefónne popruhy kúzlo bolo handmade s farebné korálky (Faux perly+akrylové korálky+ ílu polyméru), string spolu so silným nylonové lano, nie je ľahké zlomiť off.(Náhodné farba lana). ????【MULTI-PURPOSE] vyzýva : telefón keychain kúzlo môže byť pripojené k akémukoľvek telefón prípade, alebo ozdobiť svoj batoh, keychains, kamery, alebo iné elektronické zariadenia, perlové šnúrka telefónu. ????【PERFEKTNÝ DIZAJN] vyzýva : rôzne krásne korálky sú dokonale prezentované na našej mobilný telefón reťazca.Roztomilé dievčenské dizajn telefónu kúzlo môže byť zladené s estetické 90. rokov 00s oblečenie, tašky, ukázať svoj mladistvý atmosféru. ????【ORNAMENT] vyzýva : Up vaše zrkadlo selfie hru s naším inšpiroval farebnými korálkami telefón kúzlo telefón náramok!Okoreniť váš telefón prípade s týmito charms tým, že je okolo otvoru strane telefónu prípade!. ????【KREATÍVNY DARČEK] vyzýva : roztomilý telefón príslušenstvo darček pre vašu milovanú pre Halloween, Vianoce, narodeniny, výročia alebo na Valentína, atď.Čaro mobilné telefóny, ktoré dominujú príslušenstvo, je ticho návrate tento rok v lete.Rôzne štýly korálky s vynikajúcou farby mobilného telefónu kábel evokuje hravý a krásny pocit pri zachovaní živej estetické a stúpajúca mladistvý atmosféru tej doby.Umožňuje použiť farbu Korálkové mobilný telefón popruh inšpirovaný otvoriť svoje zrkadlo selfie hre!.To je každodenný doplnok pre zladenie s estetické 90. rokov oblečenie na zvýraznenie mladistvý atmosféru.Tieto telefónne prívesky sú 100% ručne vyrábané s high-kvalitné craftmanship, každý kus môže byť trochu odlišný od ostatných, je to normálne.Tieto smajlíka korálkové telefón reťaze sú perfektný darček pre vašich rodinných príslušníkov, priateľov a blízkych.Čaro mobilné telefóny, ktoré dominujú príslušenstvo, je ticho návrate tento rok v lete.Rôzne štýly korálky s vynikajúcou farby mobilného telefónu kábel evokuje hravý a krásny pocit pri zachovaní živej estetické a stúpajúca mladistvý atmosféru tej doby.Umožňuje použiť farbu Korálkové mobilný telefón popruh inšpirovaný otvoriť svoje zrkadlo selfie hre!.To je každodenný doplnok pre zladenie s estetické 90. rokov oblečenie na zvýraznenie mladistvý atmosféru.Tieto telefónne prívesky sú 100% ručne vyrábané s high-kvalitné craftmanship, každý kus môže byť trochu odlišný od ostatných, je to normálne.Tieto smajlíka korálkové telefón reťaze sú perfektný darček pre vašich rodinných príslušníkov, priateľov a blízkych.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria