• Nové
N-GEN Herných Stoličky, Ergonomické Kancelárske Stoličky PC Stôl Stoličky s Bedrovou Podporou Flip Up Zbrane Vodorovný Sídlo Štýl opierky hlavy PU Kožené Vysoko Výkonný Počítač Späť Stoličky pre Dospelých, Ženy, Muži (4. Sivá)

N-GEN Herných Stoličky, Ergonomické Kancelárske Stoličky PC Stôl Stoličky s Bedrovou Podporou Flip Up Zbrane Vodorovný Sídlo Štýl

Rating 
€ 38.49

Suma
Tova je k dispozícii

???? [ZAVEDENIE N-GEN] Ďalšej Generácie Herných Stoličky.Určiť na poskytovanie jemné kvality za výbornú hodnotu.Každá stolička je vytvorený pomocou N-GEN so starostlivou pozornosťou k detailu.Bez sprostredkovateľa, priamo na váš doorsteps. ???? [OSOBNÉ POHODLIE] Každý subjekt jedinečné.Namiesto pevnej bedrová podpora vankúš, N-GEN je LEVIS je aktualizovaný s nastaviteľnou bedrovou vankúš.Obe hlavy a bedrových vankúše sú odnímateľné pre univerzálne prispôsobenie. ???? [HLBOKÉ POHODLIE] Cítiť rozdiel s N-GEN podpis sídlo dizajn.Naplno vyplniť pre všetky deň pohodlie.Mierne členitý vyrovnané sedadla pre vyváženú podporu.Sedieť nejaký spôsob, ako sa vám páči s extra priestor. ???? [LUXUSNÉ POHODLIE] Vyrobené s soft & vysokokvalitného viacvrstvového PU kože.Odolný voči poškriabaniu, škvrny, peeling, a praskanie pre ľahkú údržbu.Skončil s podrobnými výšivky. ???? [CERTIFIKOVANÉ POHODLIE] Hladký-valcovanie kolesá.Odolné & hladký plyn výťah valca.Mocne podpornú základňu.Všetky testované viac ako 10 000-krát a certifikovaný pre bezpečnosť a kvalitu.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria