• Nové
170PCS Striebro Lobster Pazúr, Svorky s Otvoreným Skok Krúžky Nastaviť Lobster Pazúr, Svorky pre Šperky, Takže Zistenia a Náramky Šperky Zistenia Kit(Striebro,Spona:12x6mm+Krúžok:0.7x5mm)

170PCS Striebro Lobster Pazúr, Svorky s Otvoreným Skok Krúžky Nastaviť Lobster Pazúr, Svorky pre Šperky, Takže Zistenia a Náramky

Rating 
€ 7.35

Suma
Tova je k dispozícii

Balenie obsahuje : 50 lobster spony (12x6mm) a 120 otvorené skok krúžky (0.7x5mm).Kvalitný Materiál : naše lobster pazúr spony sú vyrobené zo zliatiny zinku, skok krúžky sú vyrobené zo železa, farba nie je jednoduché zmiznúť, robustné a bezpečné na používanie, každý spona otvára a zatvára ľahko a hladko.Funkcie : Ideálny pre váš ručne vyrábané šperky a DIY remeslá, ako náhrdelníky, náramky, telefón popruhy alebo opravu existujúcej šperky.Široko používané : Toto tlačidlo háčika a slučky súbor môže byť použitý pri rôznych príležitostiach v každodennom živote, ako je napríklad zlepšenie laná, osobné telefón doplnky, tašky, náprsné tašky a dokončovacie kľúče, dvere, garážové kľúče. 360° rotácia : Na keychain háčik má 360° rotácia, ktorý je ľahko ovládateľný, a môžete ich otáčať v ľubovoľnom smere na zabránenie spleti. 1.Zliatiny materiálu je trvanlivé a ľahko sa skladuje. 2.Správnu veľkosť vám DIY výroby pohodlnejšie. 3.Ušľachtilý farby zodpovedajúce robí kolokačných krajšie. 4.Nádherné lobster spona môže byť zladené s viac príslušenstvo.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria