• Nové
YANN 4 Ks Auto Blato Klapky Blatník Splash Stráže Gumy Mud Guard pre Chevy Truck Rally Dually Subaru Tacoma Univerzálna Mud Klapky (Šport)

YANN 4 Ks Auto Blato Klapky Blatník Splash Stráže Gumy Mud Guard pre Chevy Truck Rally Dually Subaru Tacoma Univerzálna Mud Klapky

Rating 
€ 12.60

Suma
Tova je k dispozícii

????Popis produktu:4x Blato Klapky,12pcs Skrutku,1x Skrutkovač,1x otvor puncher.Veľkosť : 43.5 cm*23 cm*0,5 cm. ????Materiál : Vyrobené z vysoko kvalitnej gumy, plastu, ktorý je nosenie-odolný, tepelne odolná voči nízkym teplotám.Funguje bezpečne, dokonca aj v náročnom prostredí. ????JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA : je Potrebné vŕtať hardvéru otvory podľa ktorých pôvodné otvory sú a nasaďte správne, môžete použiť existujúce skrutiek a príchytiek držanie kolesa dobre podšívka v ich pripojenie. ????MAXIMÁLNE KRYTIE : Stop blato, nečistoty a vodu z lietania až na blatník a dvere.Tvrdý textúrovaný povrch, ktorý bude držať v náročnom podmienky. ????Univerzálne Uchytenie : výrobok bol navrhnutý na nosenie mnoho vozidiel a vydržali celý život, zatiaľ čo robí to!.Farba : Šport.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria