• Nové
Ježiš Series - Goliáš, Obrie Mini Figúrka, biblický Príbeh, Zberateľské Budovy Nastaviť pre vo Veku 14+, Skvelý Darček pre Teenagerov a Dospelých (515 Kusov)

Ježiš Series - Goliáš, Obrie Mini Figúrka, biblický Príbeh, Zberateľské Budovy Nastaviť pre vo Veku 14+, Skvelý Darček pre Teenagerov

Rating 
€ 7.00

Suma
Tova je k dispozícii

【Patent] vyzýva : patent z kocky blokov je platný do 25 rokov a otvorené pre všetkých teraz. 【Biblický príbeh] vyzýva : Goliath, Obor (1 Samuel 17 : 4-10). 【Veľkosť produktu] vyzýva : 3.14 x 4.56 x 5.27 palca / 8 x 11.6 x 13.4 cm ; Počet kusov : 515pcs ; tehly ako malý ako 4 x 5 mm. 【Bezpečnosti] vyzýva : staráme sa o bezpečnosť, rovnako ako rodičia urobiť!Naše tehly získať bezpečnosti cert, ASTM/CE/EN71. Vysoko kvalitné tehly vyrobené z ABS na rozmerová stabilita v priebehu mnohých rokov. 【Jednoduché Vybudovať] vyzýva : Sme súčasťou jasné pokyny, môžete postupujte podľa pokynov krok za krokom, pre vek 14+.V prípade akýchkoľvek častí chýba, prosím kontaktujte prosím naše Multi-Bloky CS tím. "Ja som vinič, ktoré sú pobočkami.Ak zostanete vo mne a ja vo vás, budete znášať veľa ovocia; bezo mňa nemôžete nič urobiť." (Ján 15 : 5) Požehnanie a Značky sú Multi-Blokov " misie.Dúfame, že sa vyjadriť a zdieľať svoje požehnanie so všetkými.Získajte bloky!Získať požehnanie!Poďme hrať a poďme sa modliť!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria