• Nové
OCTAVO Ručné Mixéry, Elektrické, Ručné Elektrické Miešadlo S Ľahko Eject, 2 Káblové Krájač + 2 Cesto Háčiky A Skladovanie základňu s Ultra Výkon 250W - 5 Rýchlosť - 120V (biela)

OCTAVO Ručné Mixéry, Elektrické, Ručné Elektrické Miešadlo S Ľahko Eject, 2 Káblové Krájač + 2 Cesto Háčiky A Skladovanie základňu

Rating 
€ 10.50

Suma
Tova je k dispozícii

·〖SILNÝ VÝKON ručným MIXÉROM〗250 W výkonný motor môže byť dobrou voľbou pre vašu kuchyňu.Ako vážne sporák alebo kuchár, môžete starať o stiffest z cestá. ·〖VYSOKO KVALITNÉ KOVOVÉ DOPLNKY〗Tento mixér sada obsahuje 4 prílohy, 2 háky na cesto cesta, šľahanie, 2 krájač na miešanie prísad a šľahanie vajec.Ideálne pre varenie alebo pečenie. ·〖5 RÝCHLA KONFIGURÁCIA〗Násobok rýchlosti ručným mixérom bude spĺňať všetky vaše miešanie potrebné.Pomalší štart poskytuje hladký a bezproblémový štart.Všetky nastavenia sú palcom ovládané, ktoré znamená ručným mixérom je veľmi jednoduché použitie. ·〖POHODLNÉ POUŽITIE,ĽAHKO SA ČISTÍ〗Vysoko kvalitné silikónové anti slip rukoväť dizajn, ktorý ponúka pohodlné uchopenie.Všetky prílohy sú vhodné do umývačky riadu, môžete vyčistiť jediným navlhčenú handričku. ·〖ĽAHKO SKLADOVAŤ〗Väčšina prílohy obchod úhľadne plastové skladovanie základňu, aby ste nestratili ich do hlbín šuflíka.Je vhodný na výrobu chleba ,koláče, múka, cookies, smotana na šľahanie a všetko medzi tým. ·Menovitý Výkon : 250 W. ·Menovité Napätie : 120 V/60 Hz. ·Farba : Biela+Fialová. ·Rýchlosť : 5 nastavenia. ·Veľkosť : 7.9 v * * 4.7 v * 6.3 v. ·Materiál : Plast. ·Prílohy : Dve čerpadlá,dve nadprstie a skladovanie základňu. ·Jedno Tlačidlo Vysunutia Dizajn.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria