• Nové
HOMEFORT Kuchyňa Špajza Skriňa, Skrinka na odkladanie vecí s 6 Nastaviteľné Police, Úspora Priestoru Kuchynskej Skrinke, Kuchyňa, Garáž, Špajza, Pracovňa, Terasa (Biela)

HOMEFORT Kuchyňa Špajza Skriňa, Skrinka na odkladanie vecí s 6 Nastaviteľné Police, Úspora Priestoru Kuchynskej Skrinke, Kuchyňa,

Rating 
€ 31.36

Suma
Tova je k dispozícii

DREVENÁ SKRINKA na odkladanie vecí : Už ste niekedy strach o uteká skladovania, potom váš domov ide do chaosu?S tak veľa vecí v domácnostiach, bude veľkou výzvou nájsť nábytku, s veľkou kapacitou na ukladanie denných položky.Táto Drevená Skrinka na odkladanie vecí môže vyriešiť tento problém.To je nielen elegantný pohľadu, ale aj funkčné dosť poskytovať vynikajúcu skladovacie kapacity.Pomocou tohto Kabinetu kdekoľvek vo vašej domácnosti – z kuchyne do vašej garáži.MULTI-FUNKČNÉ ŠPAJZU SKRIŇA : Pomocou tejto Špajzu Kabinetu takmer kdekoľvek vo vašej domácnosti, napríklad v kuchyni, kancelárie, garáže, pivnice, práčovňa oblasti, špajze, šatníka, spálne, alebo dokonca v herni.Najdôležitejšia vec kabinetu robí, je skladových položiek — a určite, naozaj veľa.Montované Rozmer : W23.2"x D12"x H40.7"=W59.5x D30.5x H103.4cm,položka čistá hmotnosť : 20.5 kg/45.1 libier.ORGANIZOVANIE A upratanie : Uchovávajte neporiadok z dohľadu umiestnením položiek na šesť priestranných políc skryté dve veľké dvere.Klasické elegantné biele prevedenie pomáha táto Skrinka na odkladanie vecí nosenie v nezáleží na tom, kde umiestniť ho.Interiér úložné poličky sú nastaviteľné vo výškach stretnúť diverzifikáciu skladovanie dopyt.PEVNÁ SKRIŇA S OHĽADUPLNÍ DIZAJN : Vyrobené z laminovanej MDF dosky a drevotriesky, táto skrinka je robustná natoľko, aby mali dlhšiu životnosť.Je s dvomi dverami, aby prachu od uložené položky a dvoma chrómovanými kovové gombíky.S masívneho dreva kolo držadlami, ktoré je vhodné pre užívateľov na otvorenie a zatvorenie kabinetu dvere.MONTÁŽ A PO-predajný SERVIS : Jednoduchá montáž prostredníctvom nasledujúcich jasne označené a dobre-obrázkový návod.Naše 100% spokojnosť zákazníka politika môže pomôcť môžete vymeniť za lepšie alebo vrátenie peňazí bez akýchkoľvek nákladov, pokiaľ tovar nespĺňa vaše nároky. >Robustnej konštrukcie a trvanlivosti : Vyrobené z laminovanej MDF dosky a drevotriesky, táto skrinka je robustná natoľko, aby mali dlhšiu životnosť. >Ohľaduplní Dizajn : . 1).s dvomi dverami, aby prachu od uložené položky a dvoma chrómovanými kovové gombíky. 2).S masívneho dreva kolo držadlami, ktoré je vhodné pre užívateľov na otvorenie a zatvorenie kabinetu dvere. >USPORIADAŤ A UPRATANIE : .Udržať poriadok z dohľadu umiestnením položiek na šesť priestranných políc skryté dve veľké dvere. • Jednoduchá montáž prostredníctvom nasledujúcich jasne označené a dobre-obrázkový návod.Montované Rozmer : W23.2"x D12"x H40.7" je to skrinka na odkladanie vecí nielen elegantný pohľadu, ale aj funkčné dosť poskytovať vynikajúcu skladovacie kapacity. >Materiál : Laminovaná MDF a drevotriesky. >Robustná konštrukcia a elegantný povrch. >Farba : Biela/Červená. >Rozmer Výrobku : W23.2"x D12"x H40.7". >Položka Hmotnosť : 45.1 lbs/20.5 kilogramy.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria