• Nové
David príslušenstvo 300pcs Náušnice, Náhrdelník Zobrazenie Karty, Náušnice Držiteľa Karty, 3 Farby Prázdny Obdĺžnik Papier Karty s 300pcs samozatváracia Tašky na Šperky Zobraziť (Rôzne)

David príslušenstvo 300pcs Náušnice, Náhrdelník Zobrazenie Karty, Náušnice Držiteľa Karty, 3 Farby Prázdny Obdĺžnik Papier Karty

Rating 
€ 4.90

Suma
Tova je k dispozícii

【Veľké Množstvo] vyzýva 300pcs náušnice, náhrdelník šperky zobraziť karty v 3 farbách(biela, čierna a hnedá), každá farba 100ks a 300pcs self-tesniace vaky, ktorý je vhodný pre vás obchod, náhrdelníky, náušnice, náramky, atď. 【Užívateľsky príjemný Dizajn] vyzýva Tam sú dva otvory preraziť na každej karte a ďalší otvor v hornej,výhodné pre vás zavesiť kariet, zobrazenie alebo ukladať vaše náušnice, ušné štuple a náhrdelník. 【Kvalitné] vyzýva Prázdne náušnice karty vyrobené z kvalitného papiera, odolné a vysoko kvalitné; self-adhesive taška je vyrobená z funkcie opp plastické, transparentné farby nenecháva veľa priestoru pre váš produkt displeji. 【Široký Aplikácie] vyzýva Skvelé pre náušnice displej, náhrdelník displej, scrapbooks, známky, darčekové tašky, šperky displej je tiež možné použiť zábal vaše domáce ozdoby, náušnice prívesky, náušnice kraft papier, štítky, náušnice klincami cena značiek. 【Šperky Balenie Príslušenstvo Size] vyzýva Obdĺžnik náušnice papier karty o 1.96x3.5inch (50x89mm), self-tesnenie tašky je o 2.36x5.11inch(60x130mm),ktorý je vhodný pre vás obchod väčšina šperkov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria