• Nové
PANVICE Vojenské Nepremokavé Duffel Taška Taktické Vonkajšie Telocvični Taška Armády Vykonávať Na Vrece s Obuv Priestoru,Molle Systém,Taška cez Rameno&Kabelky pre Šport Cestovanie, Camping Poľovačka(Black-multicam)

PANVICE Vojenské Nepremokavé Duffel Taška Taktické Vonkajšie Telocvični Taška Armády Vykonávať Na Vrece s Obuv Priestoru,Molle

Rating 
€ 8.75

Suma
Tova je k dispozícii

【Veľkosť a materiál] vyzýva Existujú dva model tejto tašky,model a, model B model B sa pridať "B" po farbu,ako "TAN-B".Vojenské duffel taška s 20"*12"*10" pre model A. taktické telocvični taška s 24"*10"*12" pre model B. Táto ramenní taška je vyrobená z 600 denier polyester linajkované s PVC a vodotesný,prenosný a trvanlivé. 【Pohodlie] vyzýva Na duffel taška môže byť použitý ako kabelka či taška cez rameno.Ramenný popruh je možné nastavovať a rukoväť bola posilnená.ramenné popruhy môže byť upravená podľa toho, čo chcete. 【Praktické] vyzýva Tam je pletivo vaku v prednom oddelení, ktoré môže držať telefón, peňaženky, kľúčov, atď.Na duffel taška s modelom A má dve veľké bočné vrecko môže dokonca podržte prst na malej toolbox,telocvični taška s modelom B len má jednu malú stranu priestoru môže len dať nejaké malé veci,ale niekedy model alebo model B má topánka taška vo vnútri,že si môžete dať vaše topánky v taške,a to bude samostatná s inými vecami. 【Multi-purpose] vyzýva Existuje nejaký iný model medzi a a B,pre model B. strane Molle systém môže zvýšiť priestor a suchým zipsom, možno vložiť niekoľko málo vzor nech si taška jedinečné ,malé puzdro,zbraň tašky,a Suchým zipsom. 【Najlepšie vybrať] vyzýva Ak hľadáte kvalitný vak ísť cestovať alebo fitness, táto taška je najlepšie vybrať pre vás.Farba : Čierna-multicam.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria