• Nové
SANKA 3M Dual Lock SJ3550 Reclosable Spevňovače Ťažkých Háku & Slučky Pásky Black 1 x 3.28 ft, pre Vnútorné/Vonkajšie Použitie, Skvelé pre Kov, Sklo, Akryl, PC, ABS.

SANKA 3M Dual Lock SJ3550 Reclosable Spevňovače Ťažkých Háku & Slučky Pásky Black 1 x 3.28 ft, pre Vnútorné/Vonkajšie Použitie,

Rating 
€ 3.50

Suma
Tova je k dispozícii

1.【 Má širokú škálu použitia] vyzýva : Vhodné pre inštaláciu kov, PVC, drevo, plast, keramická dlažba, hliníkové rámy a iné materiály, ako sú priemyselné montáže, auto dekorácie interiéru, prihláste zápasov, reklama, oprave, atď. 2. 【Silná priľnavosť] vyzýva : 3 M húb pracky prijíma opotrebovaniu substrát, silná priľnavosť a silná lepivosť.Preto má vlastnosti silné váženie schopnosť. 3.【 Vysoká odolnosť voči teplotám] vyzýva : Krátkodobé teplotná odolnosť 150℃, dlhodobá teplotná odolnosť 90℃, nie je ľahké spadnúť pod vysokou teplotou. 4. 【Nie je žiadna zostatková lepidlo] vyzýva : Ktorá môže nahradiť tradičné skrutky, nity, elektrické zváranie a ostatné upevňovacie metódy.Povrch výrobku je krásna, hladká a tesniaci účinok je dobré. 5.【 Jednoduchá inštalácia] vyzýva : Len kôra a vložiť každom povrchu 3 M double-lock reclosable fasteners, a potom stlačte tlačidlo 3 M double-lock reclosable spevňovače spoločne, aby sa ľahko opraviť dva povrchy.Farba : Black Width : 1 palec, Dĺžka : 3.28 nohy Skutočné použitie dĺžka:1.64 Láskavo Pripomenúť : Nie odhadovaná celková dĺžka výrobku je 3.28 palca, čo je dĺžka jedného kusu materiálu.Pretože dva kusy materiálu, je potrebné, aby sa prekrývali na použitie, skutočná dĺžka je použitý 1.64 palcov, takže prosím, porovnať dĺžku, aby sa použiť pred nákupom 3 M húb pracka je zložený z dvoch plastových podkladovým materiálom.Tam sú huby-ako plastové výstupky na podporný materiál, ktorý je huby hlavu.Keď dva kusy mushroom pracky sú vylisované spolu, huby hlavy sa zámok navzájom a robiť praskajúci zvuk.Kroky pre použitie : Kroky na použitie : 1. Dôkladne očistite povrch držal časť, odstráňte olej, vode a prachu, atď., a čakať na to, aby dry2. Prosím, použite nožnice na rezané dva kusy pásky rovnakej dĺžky s nožnicami ako needed3. Použite nožnice na trvať dva kusy mushroom pracka, recombine a určiť držať pozíciu, a potom trhať to apart4. Odtrhnúť kus pracky uvoľnenie papiera a držať ho na povrch, na ktorý sa prilepili, potom odtrhnite ďalší kus pracky uvoľnenie papiera a držať ho na objekt, stlačením a späť a za 2 minúty.5. Po stála za 24 hodín, reclose huby pracky Poznámka : 1. Odporúčaná pracovná teplota je 20-38℃, a workin teploty po lepení je -40℃-93℃ 2, 3 M double-lock pásky nie je zrejmé, na dotyk po trhaní mimo uvoľnenie papiera.To je charakteristika 3 M lepidlo.Potrebuje určité množstvo sily a kontinuálne lisovanie na vydaní zlepenia.Odporúča sa, držať ho za 24 hodín pred takže je ťažké 3. Nie zavesiť cennosti, krehké a nebezpečné predmety, tak, aby sa predišlo nesprávnej prevádzky a spadajú do vás a spôsobiť stratu a nevyhnutné.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria